ביטוח אחריות מקצועית למתווכים

ביטוח אחריות מקצועית 

ביטוח אחריות מקצועית למתווכים, הוא אמצעי חיוני למתווכי נדל"ן כדי שיהיו מכוסים במקרים של תביעות מצד לקוחות בגין רשלנות מקצועית.

מתווכים, מתוקף תחום עיסוקם המחייב מסמכים משפטיים רבים ולא מעט ביורוקרטיה בהתנהלות בין הצדדים המעורבים בכל עסקה, חשופים יותר לתביעות.

הפגיעה, והתביעה, יכולות לבוא מצד בעלי הנכס / משכיר הנכס או מצד הקונה / שוכר.

במצבים רבים של עסקאות תיווך ישנה אי שביעות רצון של אחד מהצדדים והמתווך, הוא העומד באמצע בקו האש, ועלול לספוג את הטענות כאשר האצבע המאשימה תופה אליו.

ביטוח אחריות מקצועית למתווכים

חשיבות ביטוח אחריות מקצועית למתווכים

במידה ואתם מתווכים , זכרו כי תחום העיסוק שלכם נוגע בעניינים רגישים מאוד עבור הלקוחות שלכם, נכסיהם וכספם.

לכן, מצבים בעייתיים שונים הינם בעלי היתכנות גבוהה להתרחש, נקודה שכאמור מעלה את באופן משמעותי לתביעות. ביטוח אחריות למתווכים הוא בדיוק עבורכם.

הביטוח מספק לכם כיסוי והגנה מפני תביעות כאלו ואחרות. וכן פיצוי בגין ההוצאות הרבות המתלוות להן. ביטוח אחריות מקצועית לעוסקים בתיווך יאפשר לכם לעבוד בנחת. מבלי לחשוש היקלע לסיטואציות בעיתיות עם הלקוחות שלכם או גורמי צד שלישי.

 

הכיסויים הנכללים בביטוח למתווכים

כיסוי הוצאות הגנה משפטית במקרה של תביעות שהוגשו נגד המתווך.

כיסוי על תביעות במקרים שקרו עוד לפני שהביטוח נכנס לתוקף. ובתנאי שהתביעה הוגשה כבר לאחר שהביטוח נכנס לתוקף.

 

עלות ביטוח אחריות למתווכים

אם כן, הבנו כבר עד כמה ביטוח למתווכים זה דבר חשוב. אך מה המחיר של פוליסת ביטוח זו?

כאמור מחיר ביטוח אחריות מקצועית משתנה מעוסק לעוסק לפי תחום העיסוק. והעלות תלויה בכמה פרמטרים הקשורים גם לסוגי הנכסים בהם המתווך מטפל. אם מדובר בנכסים בארץ או בחו"ל, קהל הלקוחות שלו. שכר הטרחה, וכן בסיטואציות האפשריות שידוע כי בתחום זה הן בהיתכנות גבוהה יותר להתרחש. וכן הלאה.

 

 

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק