ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים

ביטוח אחריות מקצועית 

אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים, טכנאי מיזוג אויר או עוסקים כטכנאים בתחום האלקטרוניקה והחשמל באופן כללי. מוטלת על כתפם אחריות רבה. וזכרו  תקלות יכולות לקרות גם לטובים ביותר. אפילו לחשמלאים ולטכנאים המנוסים ביותר עשויות לקרות תקלות בשל רשלנות מקצועית.

תקלות במהלך העבודה של חשמלאים וטכנאים בהחלט יכולות לסכן את לקוחותיהם גם מבחינת נזקים פיזיים וגם מבחינת נזקים לרכוש. גם אם רשלנות מקצועית קרתה בתום לב. אתם כבעלי מקצועי חשופים לתביעה מצד הלקוחות, וייתכן ותידרשו לפיצוי משמעותי עבור הנזק שנגרם.

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים

כל העבודות בתחום החשמל מחייבות עבודה מקצועית ברמה גבוהה של ידע ודיוק טכני.

החשמלאי ו/או הטכנאי עשויים למצוא את עצמם מתמודדים עם דרישה פיצוי משמעותית מצד לקוחות שהחליטו להגיש נגדם תביעת נזיקין באם קרתה תקלה כלשהיא.

ניהול תביעת נזיקין לרוב תהיה כרוכה בהוצאות משפטיות גבוהות. מעבר לניהול התיק על ידי עורך דין והוצאות בית המשפט. תמיד ישנו סיכוי שבית המשפט יחליט שהחשמלאי או הטכנאי אכן התרשלו בעבודתם ואלה יידרשו לשלם פיצויים לתובעים.

על כן,  מומלץ לכל בעל מקצוע לדאוג לעשות פוליסת ביטוח אחריות מקצועית. שתספק לו הגנה מרבית במקרה ועולות טענות כאלה ואחרות נגדו. או באם תוגש נגדו תביעת נזיקין עקב רשלנות מקצועית.

 

מה מכסה פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים ?

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מספקת בעיקר הגנה כלכלית לחשמלאי ולטכנאי במידה והוגשה כנגדו תביעה עקב רשלנות, טעות, או השמטה. בגין כשל בביצוע חובתו המקצועית שבעקבותיה נגרם נזק בגוף או ברכוש ללקוח.

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאי ו/או טכנאי מגינה עליו מפני פעולות רשלניות גם של עובדיו השכירים במשרד.

חברת הביטוח תממן את כל הוצאות המשפט. וגם את הפיצויים שיקבעו שיש לשלם לתובעים- במידה ויקבעו כאלה.

 

אילו הרחבות נוספות קיימות בביטוח המקצועי?

אפשר ואפילו מומלץ להרחיב ביטוח האחריות המקצועית לחשמלאים וטכנאים. כמו תשלום הוצאות בגין לשון הרע, ביטוח צד ג', הרחבת הכיסוי להערכת נזקים. הרחבת כיסוי לחקר כשל חשמלי, חקירת נזקים, הכנת חוות דעת לבית משפט. תשלום פיצויים בשל אי אמינות עובדים, תשלום פיצויים בשל אובדן מסמכים או מדיה, והרשימה עוד ארוכה.

בשורה התחתונה, חשוב מאוד לרכוש ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים. אם אתם עוסקים בתחום ורוצים לעבוד בראש שקט.

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק