ביטוח עסק גדול

ביטוח עסק לעסקים גדולים – המדריך המלא

רכישת פוליסת ביטוח לעסק גדול, היא נושא בעל חשיבות רבה עבור מנהלי העסק ו/או בעליו הפועלים.

כאשר מדובר בביטוח עבור עסקים גדולים, הכוונה היא בדרך כלל למפעלים או חברות שלהן משרדים רבים, בניין משרדים, רשת חנויות או מבנים מסחריים וכן הלאה. במקרה של מפעלים גדולים ישנה חשיבות לכך שפוליסה תהיה מותאמת לגרסה המעודכנת ביותר בענף הביטוח בישראל.  כדאי ומומלץ לעשות את הפוליסה בהתאם ל-'נוסח ביט'.

פוליסות ביט הן פוליסות ביטוח נרחבות שנועדו לספק מענה הולם מבחינת צרכי ביטוח לעסקים גדולים בתחומי התעשייה המסחר, ומתן שירותים. פוליסות ביט מתעדכנות בכל שנה, על כן בכל שנה כביכול נוצרים תנאים חדשים לפוליסת הביטוח.

בבסיסה, פוליסת ביטוח לעסק גדול שונה בפרק א' של הפוליסה, מה שמכונה 'ביטוח אש מורחב'.

 

ביטוח חבות מעבידים

מה שונה בפוליסת ביטוח לעסק גדול?

הסיכונים הנוספים בביטוח עסק לעסקים גדולים מפורטים בפרק ביטוח אש מורחב. ולרוב אינם נכללים בביטוח עסק קטן או בינוני. פירוט סיכונים אלו כולל בין היתר את המקרים הבאים. כמפורט בפוליסה: אש ו/או נזקי ברקים ועשן , פיצוצים, חימום יתר של הדוודים/ נזק לדוודים, כלי לחץ, רעידות אדמה ורעשי אדמה, שריפה, נזקי מים, נזקי טבע, קריסת גגות או מבנים עקב עומסי יתר.

התנגשות ו/או פגיעה על ידי כלי רכב, ציוד נייד ומכשור עבודה כבד. נזק שנגרם כתוצאה מנפילתם של כלים אלו ו/או נפילת משא מהם. או כל אובדן או נזק פיזי אחר לכל הרכוש המבוטח.

 

הרחבות מותאמות של ביטוח עסק גדול – כיסויים מיוחדים

רכוש הנמצא מחוץ לאזור המבוטח, רכוש אשר נמצא מחוץ לגבולות העסק. רכוש בהקמה או בתהליך הריסה, רכוש במהלך העברה, רכוש של רשויות ציבוריות חפצים אישיים של עובדי או אורחי המקום. נזק לתכולת מקררים, דליפת חומר חם וכיו"ב.

חשוב מאוד שהפוליסה תכלול הרחבה עבור הוצאות נלוות עקב מקרה ביטוחי. כמופיע בפרק א' כגון הוצאות של פינוי הריסות, הוצאות שחזור מידע. הוצאות של סידור מלאי מחדש ועוד תפעול נוספות.

חשוב מאוד לעשות הרחבה בביטוח שתכלול גם הוצאות של תביעה. אשר מטרתה לכסות הוצאות שניתנו מצד המבוטח עבור שכר הטרחה של עורכי דין או רואי חשבון, מפקחים, מהנדסים או מומחים אחרים. שסיפקו שירות לצורך הכנת והגשת אישור של נתונים או מידע וכל תיעוד או הוכחות. שנדרשים על ידי חברת הביטוח בעקבות המקרה.

 

'ביטוח כל הסיכונים' – ביטוח מקיף לעסקים גדולים

חשוב לוודא שאתם מוסיפים בפוליסת הביטוח השלמה של 'כל הסיכונים'. כאשר השלמה זו מגדירה כי הביטוח לפי פרק זה מורחב דיו על מנת לכסות כסות אובדן או נזק פיזי. גם אם פתאומי ושאינו צפוי שנגרם לרכוש המבוטח. ואף אם הוא נגרם מסיבה שלא נכללה בסיכונים כמפורט בביטוח וכן בהרחבות בפרק זה. ושאינה יוצאת מכלל כיסוי בסייגים שבפוליסה ו/או בסייגים כפי שמופיעים בפירוט שבהרחבה.

בביטוח עסק גדול, כיסוי ביטוחי למקרה של פריצה ושוד כלול בדרך כלל בפרק של ביטוח אש מורחב. וזה בשונה מהנהוג בביטוח לעסקים קטנים ובביטוחים לעסקים בינוניים. בהם פריצה ושוד הן תוספות לביטוח הנרכשות בנפרד מהפוליסה.

הכרחי וחשבו לעבור בצורה מדוקדקת על כל התנאים הנוספים של פוליסה. כולל להתייחסויות אשר מופיעות בפירוט לענייני סעיף קביעת שומה. קביעת רישום שומה נפרדת עבור פריטים מסוימים, ביטוח עודף. ביטוח חסר, מקדמות ותגמולים מצד הביטוח, מס ערך מוסף וכיוצא בזאת.

 

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח עסק גדול

ביטוח עסק לעסקים גדולים – המדריך המלא רכישת פוליסת ביטוח לעסק גדול, היא נושא בעל חשיבות רבה עבור מנהלי העסק ו/או בעליו הפועלים. כאשר מדובר

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח שחשוב ביותר לעשות. העסק הזה הוא

ביטוח ציוד אלקטרוני
ביטוח ציוד אלקטרוני

ביטוח ציוד אלקטרוני – המדריך המלא ביטוח ציוד אלקטרוני מתקשר לביטוח הנדסי אשר אליו משתייכים גם ביטוח הנדסי. כיסוי שבר מכני וביטוח ציוד מכני הנדסי.

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי התעשייה השונים, וקווי ייצור תעשייתיים, נדרשים

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות ברחבו לצורך העניין, גם במשרד יכולות

ביטוח נאמנות עובדים
ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים – מה צריך לדעת ​בעל עסק? חשוב שתדעו מה זה פוליסת ביטוח נאמנות עובדים, ומדוע כדאי לכם לרכוש אותה עבור העסק שלכם.

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הממתינה גם לכם במרכז

ביטוח ועדי בתים
ביטוח ועדי בתים

ביטוח ועדי בתים בית מה הוא כולל ביטוח ועד בית בבניין דירות משותף בין אם מדובר על בניין נמוך או רב קומות הדיירים בניין חולקים

ביטוח חנות
ביטוח חנות

ביטוח חנות הוא דבר הכרחי עבור כל מי שיש בבעלותו חנות אחת או יותר, או לכל מי שעומד לפני פתיחת חנות חדשה. אם אינכם בטוחים

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק