ביטוח סיכונים מיוחדים

ביטוח סיכונים מיוחדים המדריך המלא

ביטוח סיכונים מיוחדים נשמע מעט דרמטי, ואכן, מדובר בביטוח מיוחד בסקטור העסקי בארץ ובעולם, שכן הוא מתייחס לכיסויים מיוחדים הנחשבים כמעבר לסטנדרט.

פוליסה ביטוח סיכונים מיוחדים נועד במטרה לספק מענה מקצועי ומקיף עבור דרישות המגזר העסקי שמתפתח בקצב מסחרר. בעלי מקצוע, פרילאנסרים, חברות, ארגונים ותאגידים שונים, מקבלים מדי יום החלטות רבות הנוגעות לעבודת השוטפת, החלטות שלא פעם מעמידות אותם בסכנת חשיפה לתביעות, בקרת נזקים שנגרמו בעקבות החלטות שהתקבלו במהלך העבודה בסביבה המקצועית, ועשויות להשפיע על הסובבים אשר באים עמם במגע במסגרת העבודה.

המגזר העסקי והמקצועי, בו נלקחות בכל יום החלטות שונות אשר משפיעות על חייהם של רבים, מחייב ביטוח סיכונים מיוחדים, כזה שיעניק מגן כיסויי רחב ומקיף בעת הצורך.

ביטוח סיכונים מיוחדים, מספק פתרונות ביטוחיים ייחודיים וייעודיים לדירקטורים ונושאי משרה בכירים אחרים, שמתוקף תפקידם המקצועי חשופים יותר לתביעות ולהתמודדות עם מצבים בעייתיים.

פוליסת ביטוח עבור סיכונים מיוחדים מורכבת לפי צרכי ותנאי כל עסק באופן ספציפי, תוך התחשבות בכל הגורמים הסביבתיים בעסק במדובר – תחום עיסוק, סוג פעילות, מיקום, תפקוד שוטף וכיוצא בזאת.

הפוליסה מהווה גוף מייעץ ותומך בדירקטור או נושא המשרה. כדי שיהיה לו או לה את הביטחון להוביל את הארגון ולקבל החלטות בשוטף, עם מלוא האחריות אך ללא חשש.

מטרת הפוליסה לבטח את העסק נגד סיכונים שונים אשר קשורים לאופן קבלת ההחלטות לאיכות העבודה וביצועה. כמו גם כנגד אובדן רווחים, תביעות נזיקין וכן הלאה.

אופן התנהלות של המגזר העסקי בימינו אנו, העלה את הצורך בפוליסת ביטוח סיכונים מיוחדים. וכיום מדובר בפוליסת ביטוח חשובה ביותר עבור עסקים רבים.

 

מה כולל ביטוח סיכונים מיוחדים?

המונח "ביטוח סיכונים מיוחדים" מתייחס לכיסוי ביטוחי אשר מותאם אישית לסיכונים שונים עמם עשוי להתמודד המבוטח לפי תחום עיסוקו. כאמור, מדובר בביטוחים שונים, וביניהם ביטוח דירקטורים ונושאי משרה שהוא בגדר ביטוח אחריות מיוחד. ביטוח חבות המוצר, ביטוח ניסויים קליניים שנותן למבוטח הגנה מפני תביעות משפטיות. ביטוח חבות מקצועית, ביטוח של אחריות כללית, ביטוח סייבר. כיסוי ביטוח עבודות קבלניות שמספק מגוון ל פתרונות ביטוח מיוחדים ליזמים, קבלנים, חברות בנייה, נדל"ן וכן הלאה.

 

ביטוח סייבר

בשנים האחרונות, עסקים רבים מתמודדים עם נטילת אחריות בגין ונזקים הנובעים משימוש רחב במערכות מחשוב תקשורת ואינטרנט. פוליסת ביטוח סייבר מספקת הגנה מלאה וכיסוי רחב מפני סיכונים הקשורים לאירועי סייבר. וביניהם – אובדן הכנסה, שיפוי כספי לצד שלישי, החזר הוצאות כלכליות עבור שחזור מידע ונתונים. הגנה משפטית במקרה של דליפת מידע מסווג עוד. את הביטוח יכולים להכין כל ארגון, חברה, ישות פרטי תאו גוף משפטי. אשר מעוניינים להגן על עצמם מפני נזקים פוטנציאליים הקשורים לסיכוני סייבר.

ביטוח סייבר

 

ביטוח חבות המוצר – ביטוח סיכונים מיוחדים

זהו ביטוח אשר נותן למבוטח כיסוי נגד נזקי רכוש ו/או נזקי גוף אשר נגרמו לצד שלישי בשל תאונה כתוצאה משימוש במוצרים המשווקים ו/או המיוצרים על ידי עסק המבוטל. לרבות כיסוי הוצאות משפט במקרה של תביעות.

ביטוח זה מומלץ עבור יצרנים, יבואנים או ספקי שירות ומוצרים.

ביטוח חבות מוצר

 

ביטוח דירקטורים ונושאי משרה

פוליסת ביטוח דירקטורים ונושאי משרה מטרתה לספק הגנה עבור נושאי משרה בארגון כנגד תביעות שיכולות להיות מוגשות נגדם באופן אישי. בשל מעשים שנעשו על ידם שלא כדין. בעת מילוי תפקידם המקצועי ואף לאחריו.

בגדר מעשים שלא כדין נכללים מרבית מעשי מחדל שבוצעו במסגרת תפקידו הניהולי בחברה. ובאם נעשו בתום לב ועדיין יש בהם משום הפרה של חובת זהירות. רשלנות, הפרת חובת האמונים, שגיאה וטעות, חריגה מסמכות, הטעיה וכן הלאה.

ביטוח דירקטורים בכירים ונושאי משרה

 

ביטוח עבודות קבלניות – ביטוח סיכונים מיוחדים

פוליסת ביטוח עבודות קבלניות נועדה להגן על הרכוש והציוד של קבלנים. וכן על האחריות מצד קבלנים יזמים וקבלני משנה. והיא כוללה בתוכה כיסוי עבור כל מה שקשור לביצוע עבודות במסגרת פרויקט רלוונטי. לרבות סיכונים ייחודיים ידועים ומוגדרים מראש בתחום הבניה והשיפוצים. כיסוי ביטוח עבור המבנה במהלך השיפוצים, ביטוח עבור הפעילות העסקית, ביטוח לבניה פרטית וכיוצא בזאת.

ביטוח עבודות קבלניות

 

ביטוח ניסויים קליניים – ביטוח סיכונים מיוחדים

בימינו, על מנת לערוך ניסויים קליניים בארץ יש לעמוד בתקנות בריאות העם. זאת בהקשר לניסויים רפואיים בבני אדם, תשמ"א-,1980 וכן לעמוד בדרישות נוהל משרד הבריאות לניסויים רפואיים בבני אדם, תשע"ו-2006.

למרות שאין חקיקה מוגדרת אשר מסדירה את נושא זה. ישנם חוקים המשפיעים על תחום הניסויים הקליניים. ביניהם – חוק מידע גנטי, תשס"א-2000, חוק זכויות החולה, תשנ"ו-1996 וכן הלאה.

על פי הנהלים מי שברצונו לערוך ניסוי קליני חייב לעשות ביטוח אחריות מקצועית רפואית. שיכלול את מלוא התנאים המחויבים. ללא הצגה של כיסוי ביטוח ניסויים קליניים נרחב ומקיף. לא תהיה אפשרות לערוך ניסוי קליני במוסדות רפואיים. שכן כמובן שישנה הקפדה יתרה על הכנת ביטוח מתאים של חוקר או מדען. המבקש אישור לערוך ניסויים.

פוליסה לביטוח ניסויים קליניים מספקת לגוף החוקר ו/או המוסד הרפואי. וכן לצוות הרפואי אשר נוטל חלק בניסוי מטעם בית החולים או המוסד הרפואי בו הניסוי נערך. ו/או הקרן למחקרים רפואיים. הגנה נאותה מפני תביעות משפטיות שעשויות להיות מוגשות על ידי המשתתפים בניסוי הקליני. ו/או ותביעות מצדדים שלישיים הקשורות לניסוי הקליני.

ביטוח אחריות מקצועית

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח עבודות קבלניות
ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות המדריך המלא ביטוח עבודות קבלניות הוא דבר חשוב מאוד והכרחי עבור קבלנים. פוליסת ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח סייבר
ביטוח סייבר

ביטוח סייבר – המדריך המלא מהו ביטוח סייבר לעסק? בעולם שלנו כיום, אירועי סייבר נהיו לאיום ממשי, ואין אדם

ביטוח אחריות מקצועית
ביטוח ניסויים קליניים

ביטוח ניסויים קליניים  ביטוח ניסוי קליני הוא עניין חשוב ביותר והכרחי. לפי נוהלי משרד הבריאות, בימינו נדרשת פוליסת ביטוח

ביטוח חבות מוצר
ביטוח חבות מוצר

מה זה ביטוח חבות מוצר ולמה צריך אותו ביטוח חבות מוצר מבטח למעשה את המוצרים של העסק שלכם. במהלך

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים
ביטוח סיכונים מיוחדים

ביטוח סיכונים מיוחדים המדריך המלא ביטוח סיכונים מיוחדים נשמע מעט דרמטי, ואכן, מדובר בביטוח מיוחד בסקטור העסקי בארץ ובעולם,

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק