ביטוח אחריות מקצועית לרופאים

ביטוח אחריות מקצועית 

ביטוח אחריות מקצועית לרופאים – המדריך המלא

ביטוח אחריות מקצועית לרופאים בתחומים מקצועיים שונים מציעה פוליסה שמטרתה להגן על הרופא/ה בכל תחומי הרפואה וההתמחויות השונות, מפני תביעות בגין רשלנות רפואית, או טעות שנעשתה וגרמה נזק כלשהוא לתובע. כיסוי זה ייתן פיצוי כספי על נזקים פיננסיים שנגרמו לצד שלישי בעקבות רשלנות רפואית מקצועית המטילה אחריות חוקית על המבוטח כלפי צד ג'.

כיסוי זה מתאים עבור רופאים בכל תחומי הרפואה לרבות רופאים מומחים ומנתחים, כן בעבור מטפלים בתחומים פרא רפואיים שונים.

רופאים אמנם מבצעים את עבודתם באחריות יצרה, זה עניין שמגיע עם התפקיד, אך מעמדם ומשמעותם עבור המטופל הוא הרבה מעבר לכך, וזה ידוע. למשל, אדם חולה לב שמטופל באופן וקבוע ומלווה על ידי קרדיולוג, סומך עליו ומפקיד את מצבו הבריאותי ולמעשה, את חייו בידי הרופא.

הרופא לוקח על עצמו לדאוג ולטפל במצבו הרפואי של המטופל במלוא האחריות. מדובר בחיי אדם. מידת האחריות על הרופאים היא גדולה, ועל כן להקטין ראש באחריות זו. רופאים שמטפלים בבני אדם, ומטפלים בגופם ו/או בנפשם חייבים להבין את גודל האחריות שמוטלת עליהם, ואת הרגישות הרבה המלווה את עבודתם.

 

ביטוח אחריות מקצועית

חשיבות ביטוח אחריות מקצועית לרופאים

ביטוח אחריות מקצועית לרופאים אינו בגדר אפשרות שאפשר לוותר עליה. רופאים חייבים להגן על עצמם כיוון שאתם חשופים למצבים בעייתיים ולתביעות.

במידה ואתם עוסקים בתחום הרפואה, זכרו כי העיסוק שלכם משפיע מאוד על המטופלים. על גופם, מצבם המנטאלי, מצבם הנפשי, חייהם האישיים וכן הלאה.

ועל כן, כיוון שרופאים חשופים ופגיעים, ישנה אחריות רבה מול המטופלים. וייתכנו מצבים בעייתיים שונים שעלולים לעלות בנזקים אישיים, בריאותיים, פיזיים או נפשיים למטופל. וכמובן שהדבר מעלה את באופן משמעותי את הסיכוי לתביעות על רשלנות רפואית.

במצבים אלו הביטוח מגן עליכם, הביטוח מספק לכם כיסוי מפני תביעות נזיקין שונות. וכן פיצוי על ההוצאות הרבות אשר נלוות לתביעה.

 

הכיסויים הנכללים בביטוח לרופאים

  • פיצוי וגיבוי במקרים של תביעות צד ג' עקב הפרת אחריות מקצועית בשל רשלנות, שגיאה, הטעיה או מחדל שנעשו בשוגג או בתום לב.
  • כיסוי הוצאות הגנה משפטית במקרה של תביעות שהוגשו נגד הרופא/ה.
  • כיסוי על תביעות במקרים שקרו עוד לפני שהביטוח נכנס לתוקף. ובתנאי שהתביעה הוגשה כבר לאחר שהביטוח נכנס לתוקף.
  • שירותי ניהול סיכונים
  • ניהול תביעות אחראי ומקצועי

פוליסה זו תקנה לכם את הכיסוי הביטוחי הראוי והמתאים ביותר ויעניק לכם הגנה של הביטוח. במצב שנטען כי הייתה רשלנות רפואית.

דאגו לרישיון הרפואי שלכם, לפרנסה שלכם, ולמוניטין שלכם. ביטוח זה יגן עליכם מפני תביעות רשלנות רפואית ובעיות רבות שעלולות להפתיע במהלך הדרך ולשאת עמן מחיר כבד. היו ערוכים לאורך כל הדרך, רכשו ביטוח ותהיו שקטים.

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק