ביטוח אחריות מקצועית יועצים

ביטוח אחריות מקצועית 

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים – המדריך המלא

ביטוח אחריות מקצועית יועצים בתחומים מקצועיים שונים מציעה פוליסה שמטרתה להגן על היועץ במצבים של תביעה בגין רשלנות מקצועית, שגיאה או השמטה כנגד התובע. כיסוי זה ייתן פיצוי כספי על נזקים פיננסיים שנגרמו לצד שלישי בעקבות רשלנות מקצועית המטילה אחריות חוקית מצד המבוטח כלפי  אותו צד ג'.

ביטוח זה מתאים עבור יועצים בתחומים הבאים: ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי, ייעוץ זוגי, ייעוץ משפחתי, ייעוץ הורים, ייעוץ לחייבים, ייעוץ משכנתאות, ייעוץ רוחני ועוד.

יועצים אמנם רק 'מייעצים' כביכול, אך תפקידם עבור הלקוח או המטופל הוא הרבה מעבר לכך. וזה ברור לכל. אדם שפונה למטפל בשיטת ריפוי אלטרנטיבי לוקח על עצמו לדאוג ולטפל באדם שסביר להניח כי סובל מבעיה או מצוקה כלשהיא. מידת האחריות על יועץ אישי היא בעלת אותו משקל כובד אחריות של יועץ פיננסי לצורך העניין. אין להתחמק מאחריות זו, מי שמייעץ ומשפיע על לקוחות/מטופלים. בהחלטותיהם, בבחירותיהם, במעשיהם ובהתנהגותם, חייב להבין את האחריות שעל כתפיו, ואת הרגישות המלווה את עבודתו.

ביטוח אחריות מקצועית יועצים

 

חשיבות ביטוח אחריות מקצועית ליועצים

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים הוא לא בגדר פריבלגיה. אתם כיועצים חייבים להגן על עצמכם כיוון שאתם חשופים למצבים בעייתיים ולתביעות.

במידה ואתם עוסקים כיועצים מקצועיים בתחום כלשהוא. זכרו כי העיסוק שלכם נוגע בנושא חשוב ביותר עבור הלקוחות שלכם, הכסף שלהם, העסק שלהם, החיים האישיים שלהם ועוד. אנשים רבים אשר פונים לייעוץ מקצועי נשענים ומסתמכים על דברי היועץ. מכאן שעל היועץ מוטלת אחריות רבה באשר לבחירות והחלטות רבות בחייו של הלקוח/המטופל.

ועל כן, כיוון שתחום הייעוץ הוא בעל השפעה, ועל היועץ יש אחריות מול הלקוח/המטופל שלו. ייתכנו מקרים בעייתיים שונים שעלולים לעלות בנזקים אישיים, כלכליים ללקוח. ומכאן שהדבר מעלה את באופן משמעותי את הסיכוי לתביעות.

במצבים אלו ביטוח אחריות מקצועית מגן עליכם, הביטוח מספק לכם כיסוי מפני תביעות כאלו. וכן פיצוי על ההוצאות הרבות אשר נלוות לתביעה. ביטוח אחריות מקצועית יועצים יאפשר לעבוד בראש שקט. מבלי לפחד מהתמודדות עם תביעות מצד לקוחות או גורמי צד ג'.

 

הכיסויים הנכללים בביטוח ליועצים

פיצוי וגיבוי במקרים של תביעות צד ג' עקב הפרת אחריות מקצועית בשל רשלנות, שגיאה, הטעיה או מחדל שנעשו בשוגג או בתום לב.

כיסוי הוצאות הגנה משפטית במקרה של תביעות שהוגשו נגד היועץ

כיסוי על תביעות במקרים שקרו עוד לפני שהביטוח נכנס לתוקף. ובתנאי שהתביעה הוגשה כבר לאחר שהביטוח נכנס לתוקף.

יש להדגיש, כי הביטוח מספק כיסוי במקרים של התרשלות מקצועית ו/או הטעיה אך ורק אם נעשו בתום לב.

דאגו לעסק שלכם, לפרנסה שלכם, ולמוניטין שלכם. ביטוח אחריות מקצועית יגן עליכם מפני בעיות רבות שעלולות להפתיע במהלך הדרך. אל תיתפסו לא מוכנים, רכשו ביטוח אחריות  ויפה שעה אחת קודם.

 

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק