ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות המדריך המלא

ביטוח עבודות קבלניות הוא דבר חשוב מאוד והכרחי עבור קבלנים.

פוליסת ביטוח עבודות קבלניות מעניקה כיסוי מקיף למגוון סיכונים הקיימים בעת ביצוע עבודות קבלניות בעסק, החל משלב ההקמה, דרך ביצוע עבודות עפר ותשתיות וכלה בביטוח רכוש ואחריות כלפי צד ג' עבור נזקים העלולים להיגרם במהלך העבודות.​

ביטוח כל הסיכונים לרכוש המוקם, לרבות ציוד קל לבנייה, מבני עזר וחומרים, ביטוח אחריות כלפי צד שלישי מפני נזקים הנגרמים כתוצאה מעבודות ההקמה, ו אחריות מעסיקים מפני נזקים הנגרמים כתוצאה מעבודות ההקמה.

 

גם למשפצים את הבית או העסק

עבודות חידוש של סביבת מגוריכם או מקום עסק, הכולל תיקוני קירות וסיוד, בניית קיר גבס וחלוקת חלל בצורה שונה, החלפת צנרת, החלפת תשתיות חשמל הנחת תשתית תקשורת, שינוי של סגנון מבנה המגורים או עסק, מחייב עבודות קבלניות נרחבות. ובמהלך אותם עבודות, אתם כקבלני עבודה צריכים להיות מוגנים מפני כל תרחיש אפשרי, וכן עליכם לדאוג לביטוח עבור הפועלים שלכם.

פועלים שנפצעו במהלך עבודות השיפוץ ותביעות שהוגשו בעקבות זאת, שכנים שתבעו בעקבות נזקים משניים כאלה ואחרים בגלל השיפוץ, ועוד מיני נזקים כלכליים אפשריים ותביעות שאתם יכולים לחטוף בדרך.

תהליך שיפוץ ועבודות בנייה הוא ממושך ותלוי בכמה וכמה משתנים, בהרבה אנשי מקצוע, ויכולות לצוץ כל מיני בעיות והפתעות לא נעימות בדרך. מה שאתם יכולים לעשות זה לדאוג לעבודה מקצועית שמתבצעת באופן אחראי ובטוח, כך שהפרויקט יסתיים בלי בעיות. כדי להבטיח לעצמכם עבודה חשוב לעשות ביטוח מתאים שיכסה אתכם בכל מצב ובכל מקרה.

ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח לקבלנים

​הפוליסה מכסה נזקים שונים שנגרמו לעבודות בנייה במסגרת שיפוץ דירות ומבנים. הקמת מבנים אשר נועדו למגורים או למסחר, או לעבודות הנדסה אזרחית כמו עבודות סלילת כבישים. הנחת תשתיות מים וביוב, תשתיות חשמל וכיוצא בזאת.

ביטוח העבודה עצמה מתבסס על פוליסת ביטוח 'כל הסיכונים', ותקופת הביטוח במסגרת פוליסה תהיה כמשך זמן העבודות הנכללות בביטוח, עם אופציה להארכה במידת הצורך.

עיקרי הכיסויים במסגרת הביטוח:

ביטוח העבודה עצמה (ביטוח רכוש)

ביטוח חבות כלפי צד ג' – כיסוי בשל נזק רכוש וגוף לצד שלישי .

חבות מעבידים – כיסוי בשל נזק לעובדים.

יש אפשרות לרכוש הרחבות נוספות לפי צרכי המבוטח ובהתאם לסוג העבודות.

ביטוח 'כל הסיכונים' לרכוש, כולל לציוד קל לבנייה וחומרים. ביטוח אחריות כלפי צד ג מפני נזקים כתוצאה מעבודות הקמה. ואחריות מעסיקים מפני נזקים שנגרמו מעבודות ההקמה.

במצב של אירוע ביטוחי בו נגרם נזק פיזי לפועלים שעבדו תחת הקבלן, הביטוח יכול להעניק כיסוי של עד 20 מיליון ₪ לשיפוי.

חשוב להדגיש כי הרחבה של ביטוח אחריות כלפיי צד שלישי בביטוח עבודות קבלניות. תספק לכם הגנה גם במצב של פגיעה בעוברי אורח. אם חלילה התרחשה בסביבת הנכס בזמן השיפוץ.

מצב כזה עשוי להתרחש לקרות אם חלילה נפל חפץ או ציוד מאתר השיפוץ. שפגע בעובר ברחוב או באתר העבודה. פגיעה מכלי עבודה, או נזק כלשהוא שנגרם למרחב השכן מחוץ לאתר השיפוץ בשל העבודות.

 

מה מוגדר כעבודות קבלניות במסגרת הביטוח

עבודות קבלניות הנכללות במסגרת הביטוח הן כל עבודות הריצוף. עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה, עבודות אבן, נגרות. זכוכית ונפחות, עבודות פחחות, עבודות אלומיניום, עבודות צבע, עבודות גבס וכיוצא בזאת.

מידה ואתם בעלי עסק, ויש לכם ביטוח לעסק. דעו כי שיפוץ לא נכלל בביטוח הבסיסי לעסקים במקרים של נזקים שעשויים להיגרם בעקבות עבודת שיפוץ.

אל תישארו ללא הגנה – עושים ביטוח עבודות קבלניות ועובדים בראש שקט!

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח שבר מכני
ביטוח שבר מכני

ביטוח שבר מכני ביטוח שבר מכני תקף בעבור מכונות וציוד אשר עלול להיגרם להם נזק במהלך הפעלתם. ובזמן שהם פועלים באופן שוטף. כיסוי ביטוחי על

ביטוח עבודות קבלניות
ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות המדריך המלא ביטוח עבודות קבלניות הוא דבר חשוב מאוד והכרחי עבור קבלנים. פוליסת ביטוח עבודות קבלניות מעניקה כיסוי מקיף למגוון סיכונים הקיימים

ביטוח לציוד מכני הנדסי
ביטוח לציוד מכני הנדסי

ביטוח לציוד מכני הנדסי – כל מה שחשוב לדעת ביטוח לציוד מכני הנדסי במידה ואתם מחזיקים ציוד מכני בעסק שלכם כאן תוכלו להבין מה זה

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק