ביטוח עסק

מהו ביטוח עסק?

ביטוח עסק עבור רבים מהווים מקור הכנסה יחיד או עיקרי עבור בעל העסק. ועל כן בעל העסק לא יכול להגיע למצב שבו הוא לא מוגן מפני אירוע ביטוחי שעלול להוביל להפסקה זמנית או מתמשכת בפעילות העסק. וכאמור פגיעה בהכנסותיו.

בעלי עסקים שמתנהלים ללא פוליסה לעסק לוקחים סיכון גדול מאוד וחשופים לפגיעות ולנזקים משמעותיים.

ביטוח הוא לא עניין שבגדר פריבילגיה או מותרות, על כל עסק לבטח את עצמו. בין אם מדובר במשרד, חנות או מפעל בכל סדר גודל בין אם העסק נמצא במקום פיזי ובו רכוש וציוד. ובין אם מדובר בבעל עסק העוסק במקצוע חופשי ופעילותו מתנהלת בחוץ במקומות שונים.

כל בעל עסק עשוי להיקלע למצב שמאיים עליו. בין אם הוא נזק כלכלי, נזק לרכוש או לגוף כתוצאה מנזקי טבע, תאונות וכן הלאה.

כדאי להיות מוכנים וערוכים לכל תרחיש. על מנת שלא למצוא את עצמכם במצב שאתם נפגעים ואין לכם סיוע.

בנוסף כל מי שעוסק במקצועות חופשיים יכול לקבל תביעה בגין הפרת חובה המקצועית שלו כלפיי לקוח ושבגללה נגרם נזק כלשהוא ללקוח בין אם גוף או רכוש.

בכדי להיערך למקרים שונים עשויים להפתיע ולהתרחש, מומלץ מאוד לכל בעל עסק, לערוך פוליסה עם הכיסויים הרלוונטיים לעסק עצמו לפי תחום עיסוקו להגנה מלאה ומקיפה מפני סיכונים העלולים לקרות לו לסביבתו בשנת הביטוח.

הסוכנות לביטוח עסקים בישראל

למה חשוב לבטח את עסק?

פוליסות ביטוח לעסקים מעניקות הגנה מלאה מפני נזקים אפשריים לציוד ורכוש בית העסק. כמו כן גם לגופם ובריאותם של העובדים בעסק. ולנזקים העלולים להיגרם ללקוחות מחוץ לבית העסק ולקוחות המבקרים בבית העסק בכיסוי צד שלישי.

 

כיסויים נפוצים בפוליסת ביטוח עסקים:

  • ביטוח מבנה – רצוי לבטח את בית העסק בין אם מדובר על מבנה בבעלות המבוטח ובין אם הוא בשכירות, מפני סיכונים המבוטחים בפוליסה. כגון נזקי אש, נזקי מים, נזקי טבע, רעידות אדמה, פריצה וגניבה, ועוד במידה ונרכשו.
  • כיסוי ביטוח תכולה – לכיסוי התכולה יש לציין ממה מורכבת התכולה. יש לחלק לפי ריהוט וציוד, קבועות, ומלאי.
  • ביטוח אובדן הכנסה ו/או אובדן של רווחים בשל הפסקת פעילות של בית העסק עקב התרחשות אירוע ביטוחי אשר כלול בביטוח הרכוש.
  • כיסוי ביטוחי צד שלישי לעסקים למקרה שחלילה יגרם נזק לגוף או רכוש בעסק או מחוצה לו.
  • הרחבה ביטוח חבות מעבידים נועד לכיסוי נזקי גוף שנגרמו לעובדים בזמן העבודה ו/או בעקבות עבודתם בבית העסק.
  • ביטוח מחשבים וציוד אלקטרוני כולל שחזור ואובדן מסמכים ומדיה.
  • הרחבה ביטוח אחריות מקצועית.
  • ביטוח מוצר.
  • ביטוח סייבר ואבטחת מידע (לעסקים שהדבר רלוונטי עבורם).

 

איך רוכשים ביטוח לעסקים?

אנחנו בסוכנות לביטוח עסקים המבטחים עסקים גדולים וקטנים אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולות. ונוכל לתת לכם את הפרמיה הטובה ביותר עבורכם במחיר המשתלם ביותר.

כשמדובר על ביטוח מורכב וחשוב כמו ביטוח לעסק חשוב לפנות להיוועץ ולהיעזר בסוכן ביטוח בעל רישיון שיש לו ניסיון בליווי עסקים לרכישת פוליסה מקיפה ומתאימה.

בטוח שהעסק שלכם חשוב לכם ואתם רוצים ושואפים להגן עליו באופן מקסימלי, דאגו לבטח את העסק מבלי להשאיר קצוות פתוחים, אין זה המקום לקחת סיכונים או להשאיר דבר ביד הגורל. העסק הוא מקור הפרנסה שלכם ושל עובדים נוספים במידה ואתם מעסיקים עובדים.

 

אילו עסקים צריכים ביטוח עסק?

ביטוח עסק גדול

אנשים אשר מנהלים עסקים גדולים לוקחים על עצמם אחריות רבה כשהם מאשרים חידוש פוליסת ביטוח עסק קיימת. או כאשר הם עומדים לרכוש פוליסה חדשה עבור העסק האמור. במקרה של מפעלים גדולים ישנה חשיבות מיוחדת מבחינת פוליסה, יש לבחון ולדאוג שהפוליסה מותאמת לפי צורכי העסק.

ביטוח עסק קטן

מדוע צריך לבטח עסק שהוא משרדי? גם משרד הוא עסק אותו צריך לבטח מפני נזקים. שכן ישנם נזקים מפני סכנות שונות אשר יכולות לפגוע בכם, בעובדים במקום או במבנה העסק עצמו.

ביטוח משרד יכול כולל הגנה מפני נזקים כלכליים, נזקים שונים לציוד ולרכוש. נזקים שחלילה עלולים להיגרם לעובדים במקום או לצד שלישי ועוד.

ביטוח מפעלים ותעשייה

כמו כל בית עסק, גם מפעלים בתחום התעשייה וקווי ייצור תעשייתיים צריכים לבטח את פעילותם. ולדאוג לפוליסה מתאימה לסקטור העסקי שלהם.

 

אילו הרחבות ניתן להוסיף לפוליסה?

ביטוח אובדן רווחים

אם יש לכם חשש מאובדן הכנסות או רווחים, מצב אשר עשוי להיגרם בבית העסק שבבעלותכם בשל הפסקת פעילות עקב פגיעה כזו או אחרת (לדוגמה נזקים למבנה שלא מאפשרים לפתוח את בית העסק, הצפות וכדומה). תוכלו להיות רגועים אם אתם מכוסים בפוליסה על אובדן רווחים.

כיסוי לכספים במסגרת העסק

בעלי עסק שיש בו תנועה של מזומנים ושיקים, ו/או כספת, צריך לכלול בפוליסה כיסוי מיוחד עבור נושא הכספים במקום.

ביטוח רכוש – ציוד אלקטרוני ומחשבים

אם אתם מחזיקים בעסק שלכם ציוד אלקטרוני ומערכות מחשוב, כדאי מאוד שתבטחו את הציוד. היום מרבית העסקים נשענים על ציוד אלקטרוני ומערכות תקשורת. בטחו את התשתית והציוד שמחזיקים את פעילות העסק שלכם, למען ראש שקט.

ביטוח אחריות כלפי צד שלישי

אם במסגרת פעילות שלכם אתם חשופים לתביעות נזיקין שונות בגין נזקי גוף ו/או רכוש שעשויות להיגרם לצד שלישי. חשוב שתכללו בפוליסת הביטוח כיסוי ואחריות כלפי צד שלישי.

ביטוח חבות מעבידים

מעסיקים עובדים בעסק שלכם? חשוב לבטח העובדים בכיסוי חבות מעבידים לכל צרה שלא תגיע

 

הסוכנות לביטוח עסקים בישראל, הינה סוכנות מורשת מטעם משרד האוצר.

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח בארץ. על מנת להשיג עבור לקוחותיה את מכלול התנאים הייחודיים. וכמובן, במחירים אטרקטיביים ונוחים במיוחד. סוכנות הביטוח לעסקים מתמחה בפתרונות ביטוחים למגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. בכל תחומי הביטוח, לרבות, ביטוחי מבנה ותכולה, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוחי בריאות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח רכב, ביטוח עסק, ביטוחים למשרדים וחנויות, ביטוח סייבר ואבטחת מידע, ועוד.

לבירורים ושאלות, צרו אתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח עסק גדול

ביטוח עסק לעסקים גדולים – המדריך המלא רכישת פוליסת ביטוח לעסק גדול, היא נושא בעל חשיבות רבה עבור מנהלי העסק ו/או בעליו הפועלים. כאשר מדובר

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח שחשוב ביותר לעשות. העסק הזה הוא

ביטוח ציוד אלקטרוני
ביטוח ציוד אלקטרוני

ביטוח ציוד אלקטרוני – המדריך המלא ביטוח ציוד אלקטרוני מתקשר לביטוח הנדסי אשר אליו משתייכים גם ביטוח הנדסי. כיסוי שבר מכני וביטוח ציוד מכני הנדסי.

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי התעשייה השונים, וקווי ייצור תעשייתיים, נדרשים

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות ברחבו לצורך העניין, גם במשרד יכולות

ביטוח נאמנות עובדים
ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים – מה צריך לדעת ​בעל עסק? חשוב שתדעו מה זה פוליסת ביטוח נאמנות עובדים, ומדוע כדאי לכם לרכוש אותה עבור העסק שלכם.

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הממתינה גם לכם במרכז

ביטוח ועדי בתים
ביטוח ועדי בתים

ביטוח ועדי בתים בית מה הוא כולל ביטוח ועד בית בבניין דירות משותף בין אם מדובר על בניין נמוך או רב קומות הדיירים בניין חולקים

ביטוח חנות
ביטוח חנות

ביטוח חנות הוא דבר הכרחי עבור כל מי שיש בבעלותו חנות אחת או יותר, או לכל מי שעומד לפני פתיחת חנות חדשה. אם אינכם בטוחים

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק