ביטוח למשפץ ביטוח עבודות קבלניות

חושבים על לשפץ את הבית? – המדריך המלא

ביטוח למשפץ וביטוח עבודות קבלניות למשפצים את הדירה, הבית או המשרד? כולנו מכירים את השלב הזה בו אנחנו מבינים ששיפוץ הוא הכרחי, צריך להיכנס לזה ובכל הכוח, למרות כאב הראש והבלאגן הנלווה לתהליך העבודה.

אם אתם רוצים לחדש את סביבת מגוריכם או מקום העסק שלכם, אם צבע הקירות כבר מתקלף, אתם חושבים להוסיף קיר גבס ולחלק את החלל בצורה שונה, לשפר את המראה הדקורטיבי, להחליף צנרת, להחליף תשתיות חשמל ותקשורת, לשנות את הסגנון של הבית או העסק, הדבר אומר שתהיו חייבים להתחיל תהליך עבודות שיפוץ, ולהיות מוכנים וערוכים לזה על כל המשתמע מכך.

אז מצד אחד אתם מעוניינים לשפץ, ומצד שני שמעתם הרבה סיפורים על שיפוצים שהפכו לסיוט של ממש  והובילו למפחי נפש. פועלים שנפצעו בזמן העבודה ותביעות שהוגשו בעקבות כך, שכנים שתבעו בעקבות נזקים משניים כאלה ואחרים שנגרמו להם בגלל השיפוץ שלכם, ועוד כל מיני נזקים כלכליים אפשריים שיכולים לקרות בדרך.

שיפוץ נכס בין אם השיפוץ הוא בדירה או בעסק, הוא תהליך ארוך שתלוי בכמה וכמה משתנים, אנשי מקצוע, ומקרים והפתעות כאלה ואחרות בדרך. כל מה שאתם יכולים לעשות זה לקוות שהעבודה תזרום בלי בעיות. וכמובן שכדי להבטיח שקט נפשי בזמן השיפוץ, מומלץ לעשות ביטוח מתאים כדי להגן על עצמכם.

 

ביטוח עבודות קבלניות

 

מה הסיבה האמיתית שצריך לעשות ביטוח למשפץ

לפני שתצאו לדרך עם עבודות שיפוץ בכס פרטי או בבית עסק, חשוב לזכור להיות פרקטיים. תצטרכו להחליט בדיוק מה יעשה במסגרת השיפוץ, מה התקציב, לבחור מעצב פנים או אדריכל ולהכין תוכנית לפי תתבצע העבודה.

תהיו חכמים! רכשו לעצמכם ביטוח למשפץ שיגן עליכם מבחינות רבות בזמן שיפוץ הבית או העסק.

בין אם השיפוץ מיועד לבית או לדירה שאתם מתגוררים בה, ואתם כבר חולמים על הרגע שבו תוכלו להיכנס לבית המשופץ, ובין אם שיפוץ נועד למקום העסק שלכם. פוליסת ביטוח לשיפוצים ועבודות קבלניות למשפץ היא חשובה ביותר.

ביטוח כזה מיועד לבעלי נכסים, ולחברות ועסקים פרטיים בכל סדר גודל.

 

מה מוגדר כשיפוץ במסגרת ביטוח למשפץ ועבודות קבלניות

בין העבודות תחת הכיסוי בביטוח שיפוץ, נכללות:

עבודות ריצוף, עבודות אינסטלציה, עבודות חשמל, עבודות אבן, עבודות נגרות, עבודות זכוכית, עבודות פח, אלומיניום ומתכת, צבע, גבס ובניה מכל סוג.

יש לציין כי הביטוח אינו מכסה עבודות שימור מבנים, עבודות במסגרת פרויקטים של פינוי בינוי, עבודות קבלניות לפרויקטים של תמ"א 38, ועבודות  מטעם ועד הבניין. ב

מידה והנכם בעלי עסק,  ויש ברשותכם ביטוח לעסק, חשוב שתדעו כי שיפוץ אינו נכלל בביטוח הסטנדרטי לעסקים במקרה של נזקים אשר עלולים להיגרם עקב עבודת שיפוץ, וזאת מכיוון שהסיכונים במקרים אלו שונים מאלה הנכללים בביטוח למשפץ – ביטוח קבלנים.

 

חשוב שתהיו מוגנים במהלך השיפוץ

ביטוח שיפוץ מספק לכם גיבוי והגנה מבחינה כספית בשל נזקים לציוד או למבנה. ואף יכול לכסות עלויות הקמה מחודשת של חלקי פרויקט שנגרם בהם נזק. לרבות ביטוח ציוד העבודה של הקבלן המבצע את השיפוץ.

במקרה של נזק פיזי לפועלים שעבדו במקום. ביטוח למשפץ יכול לספק כיסוי של עד 20 מיליון ₪. הרחבת ביטוח צד ג' בביטוח שיפוץ תגן גם במצב של פגיעה בעוברי אורח אם התרחשה בסמוך לנכס במהלך השיפוץ. מצב כזה יכול לקרות אם בטעות נפלה אבן מאתר השיפוץ ופגעה בעובר אורח ברחוב. בור שנותר פתוח וגרם לנפילת הולך רגל. או נזק כלשהוא למרפסת של השכנים שלכם, שנגרם בגלל עבודות השיפוץ.

תוקף ביטוח השיפוץ יחל ביום תחילת העבודות. ויסתיים במועד הכניסה לבית או לעסק המשופץ בהתאם למוגדר בפוליסה.

 

הרחבות הכלולות בפוליסה ביטוח למשפץ ועבודות קבלניות

 • כיסוי למבני עזר ותכולתם
 • רעידת אדמה ונזקי טבע
 • כיסוי למתקנים וציוד קל לבניה
 • כיסוי מפני נזק ישיר ועקיף, הנגרם כתוצאה מתכנון לקוי, חומרים לקויים ועבודה לקויה
 • פינוי הריסות
 • ביטוח להוצאות מיוחדות להחשת תיקון נזק, הנדרשות בשל עבודה בשעות נוספות, עבודת לילה, שבתות וחגים
 • כיסוי מפני נזק לרכוש סמוך
 • כיסוי מפני נזק לרכוש עליו עובדים

 

ביטוח אחריות כלפי צד שלישי בגין נזקי גוף ונזקי רכוש של צד שלישי

 • הרחבה לנזק גוף הנגרם מציוד מכני הנדסי שהינו כלי רכב
 • הרחבת הביטוח לנזק ישיר הנגרם למתקנים תת קרקעיים
 • הרחבה לנזק עקיף הנגרם למתקנים תת קרקעיים
 • הרחבת הביטוח לנזק לרכוש של צד שלישי. הנגרם על ידי כלי רכב של המבוטח, בשטח אתר העבודות
 • כיסוי להוצאות משפטיות להגנה בהליכים פליליים
 • כיסוי לחבות עקב נזק לרכוש צד שלישי, כתוצאה מרעד, הסרה או החלשת משען, תוך ביצוע העבודות

ביטוח חבות מעבידים

 • כיסוי זה מבטח את חבותו של המעביד כלפי עובדיו בפרויקט עד לסכום ביטוח של 20,000,000 ש"ח למקרה ותקופה

 

הסוכנות לביטוח עסקים בישראל, הינה סוכנות מורשת מטעם משרד האוצר.

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח בארץ. על מנת להשיג עבור לקוחותיה את מכלול התנאים הייחודיים. וכמובן, במחירים אטרקטיביים ונוחים במיוחד. סוכנות הביטוח לעסקים מתמחה בפתרונות ביטוחים למגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. בכל תחומי הביטוח, לרבות, ביטוחי מבנה ותכולה, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוחי בריאות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח רכב, ביטוח עסק, ביטוחים למשרדים וחנויות, ביטוח סייבר ואבטחת מידע, ועוד.

לבירורים ושאלות, צרו אתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח שבר מכני
ביטוח שבר מכני

ביטוח שבר מכני ביטוח שבר מכני תקף בעבור מכונות וציוד אשר עלול להיגרם להם נזק במהלך הפעלתם. ובזמן שהם פועלים באופן שוטף. כיסוי ביטוחי על

ביטוח עבודות קבלניות
ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות המדריך המלא ביטוח עבודות קבלניות הוא דבר חשוב מאוד והכרחי עבור קבלנים. פוליסת ביטוח עבודות קבלניות מעניקה כיסוי מקיף למגוון סיכונים הקיימים

ביטוח לציוד מכני הנדסי
ביטוח לציוד מכני הנדסי

ביטוח לציוד מכני הנדסי – כל מה שחשוב לדעת ביטוח לציוד מכני הנדסי במידה ואתם מחזיקים ציוד מכני בעסק שלכם כאן תוכלו להבין מה זה

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק