ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי?

ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח שחשוב ביותר לעשות. העסק הזה הוא מקור הפרנסה שלכם וכן של עובדי המקום. ואתם משקיעים בו את כל כולכם, מן הסתם שתרצו להגן על המקום ועל עצמכם ועל העובדים או המבקרים בעסק. לצורך כך חשוב מאוד לרכוש ביטוח צד שלישי עבור העסק. כאשר ביטוח זה מבטיח הגנה מלקוחות ועוד. שזה לא פחות חשוב (אם לא יותר) מההגנה על המבנה ועל תכולת בית העסק.

תחשבו על מצב בו לקוח מחליק ונפצע במקום העסק שלכם. ואותו לקוח מגיש כנגדכם תביעה עבור הנזק שנגרם לו. אובדן ימי עבודה בעקבות המקרה, ו/או על עלויות הטיפולים אותם הוא צריך לעבור בעקבות הפציעה שאירעה בשטח העסק שלכם. זו רק דוגמה אחת פשוטה מני דוגמאות רבות שיכולות לקרות לגורמים מצד שלישי, בעסק שלכם. ולא משנה אם התקריות הן חמורות פחות או חמורות יותר. כאשר אינכם מבוטחים בכיסוי צד ג', אתם חשופים לפגיעה בעקבות תביעות, ולהפסדים כלכליים כבדים בשל פיצויים ותשלומים כאלה ואחרים שבהחלט ייתכן ותיאלצו לשלם.

 

ביטוח צד שלישי לעסק

 

מה זה אומר צד שלישי?

במקרים בהם נגרם נזק לגוף או לרכוש כתוצאה ממקרה שאירע בבית העסק. וזאת בשל פגמים או כשלים כגון נפילה של אבני חיפויים מבניינים או נפילה של מדפים. ארחי ריצפה שבורים, כבלי חשמל חשופים, וכן הלאה. הגורמים לפציעה או לחבלה, וכן כתוצאה של רשלנות בעל העסק או רשלנות עובדי המקום. ישנה חבות מצד בעל עסק כלפי הנפגע, אשר עשויה לעלות לבעל העסק בהוצאות גבוהות ובלתי צפויות.

פוליסה זו תגן על בעל עסק מפני תביעות על מקרים בהם נגרמו נזקי גוף או נזקים לרכוש של צד שלישי. במסגרת פעילות העסק כמובן. בלי ביטוח צד ג', טיפול בנזקים עלול להיות כרוך בסכומי כסף משמעותיים. ולעיתים אף  לגרור גם הוצאות משפטיות.

 

עיקרי פוליסת ביטוח צד ג' 

ביטוח צד ג' לעסק מתאים לכל עסק לא משנה מה גודלו או לאיזה תחום הוא שייך. עסקים פרטיים או תעשייתיים, כולם צריכים צד שלישי.

במידה ורכשתם ביטוח מורחב הכולל בתוכו גם ביטוח תכולה. בדרך כלל יציעו לכם להשלים גם ביטוח צד ג' כחלק מהמעטפת הכוללת של ביטוח לעסקים. רכישת ביטוח מקיף לעסק כולל ביטוח צד שלישי לעסק תבטיח לכם לך הגנה מכל היבט שהוא, ותוכלו להיות שקטים.

ביטוח צד ג' בעצם מגן עליכם כבעלי עסק ומבטיח לכם כיסוי של הוצאות שונות שעשויות לנחות עליכם. בשל אירוע ביטוחי (כמו תאונה למשל) שהתרחש בשטח בית העסק. ו תוצאה ממנו נגרמו נזקי גוף או נזקי רכוש לגורם שלישי.

הביטוח מעמיד לרשותכם, שיפוי כאשר אתם עומדים בפני התמודדות במקרה ומגישים נגדכם תביעה. על מנת לסייע לכם  להתמודד עם הבעיה שנוצרה מהבחינה הכלכלית.

סכום הכיסוי נקבע לפי צרכי העסק באופן פרטני ומכונה 'גבול אחריות'. כמו בכל פוליסת ביטוח, גם בפוליסה זו יש אפשרות לרכוש הרחבות נוספות. לפי הצורך.

לטובת התאמה מדויקת של ביטוח לצרכי העסק שלכם. וכדי שתהיה לעסק הגנה מרבית. מומלץ להיוועץ להתייעץ עם סוכן ביטוח המתמחה בביטוח לעסקים. שיבין את צרכי העסק שלכם וידע להרכיב פוליסה מדויקת עבורו.

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח עסק גדול

ביטוח עסק לעסקים גדולים – המדריך המלא רכישת פוליסת ביטוח לעסק גדול, היא נושא בעל חשיבות רבה עבור מנהלי העסק ו/או בעליו הפועלים. כאשר מדובר

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח שחשוב ביותר לעשות. העסק הזה הוא

ביטוח ציוד אלקטרוני
ביטוח ציוד אלקטרוני

ביטוח ציוד אלקטרוני – המדריך המלא ביטוח ציוד אלקטרוני מתקשר לביטוח הנדסי אשר אליו משתייכים גם ביטוח הנדסי. כיסוי שבר מכני וביטוח ציוד מכני הנדסי.

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי התעשייה השונים, וקווי ייצור תעשייתיים, נדרשים

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות ברחבו לצורך העניין, גם במשרד יכולות

ביטוח נאמנות עובדים
ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים – מה צריך לדעת ​בעל עסק? חשוב שתדעו מה זה פוליסת ביטוח נאמנות עובדים, ומדוע כדאי לכם לרכוש אותה עבור העסק שלכם.

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הממתינה גם לכם במרכז

ביטוח ועדי בתים
ביטוח ועדי בתים

ביטוח ועדי בתים בית מה הוא כולל ביטוח ועד בית בבניין דירות משותף בין אם מדובר על בניין נמוך או רב קומות הדיירים בניין חולקים

ביטוח חנות
ביטוח חנות

ביטוח חנות הוא דבר הכרחי עבור כל מי שיש בבעלותו חנות אחת או יותר, או לכל מי שעומד לפני פתיחת חנות חדשה. אם אינכם בטוחים

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק