ביטוח הנדסי

ביטוח הנדסי מספק כיסוי ביטוחי חשוב מאוד לכל בעל מקצוע אשר מבצע פרויקטים הנדסיים במסגרת עבודתו בתחומי הבנייה, התשתיות ההנדסה, וכן הלאה.

כחלק מהעבודה בתחומים אלו, מנהלי עסקים חשופים להרבה סיכונים. וכדאי להכיר את כל ההרחבות לפוליסות הביטוח בהקשר לביטוח הנדסי. זוהי רשימת הביטוחים המומלצים בשבילכם, אם אתם בעלי מקצוע בתחומים שצוינו לעיל –  כאן תמצאו את רשימת הביטוחים המומלצת בשבילכם.

 

ביטוח נזק לציוד מכני הנדסי

פוליסת ביטוח נזק לציוד מכני הנדסי היא פוליסה אשר מיועדת לצרכי כיסוי נזקים עקב תאונה עבור כל סוגי הכלים המכניים. שנמנים תחת קטגוריית כלי צ.מ.ה (ציוד מכני הנדסי).

יש לשים לב שהכיסוי של הביטוח במסגרת הפוליסה תקף אך ורק בשל נזק לא צפוי. כלומר אך ורק בגלל מקרה לא צפוי בו נגרם נזק לכל כלי העבודה או לחלק מסוים ממנו.

ביטוח לציוד מכני הנדסי

ביטוח שבר מכני במסגרת ביטוח הנדסי

חשוב שתדעו שיש לכם את האפשרות להוסיף לפוליסת ביטוח בית העסק  את כלי ה-צ.מ.ה אשר כבר בבעלותכם. ו/או כלים שאתם מתכננים לעשות בהם שימוש עתידי, גם כחלק מביטוח סיכוני שבר מכני. המכונות שלכם וכל הציוד עשויים להינזק במהלך הזמן בעקבות שימוש אינטנסיבי בהם.

ביטוח שבר מכני מספק הגנה כלכלית כנגד אובדן או כל נזק פיזי מתאונה אשר נגרם למכונות בזמן הפעלתם.

הביטוח נותן כיסוי למכונות ולציוד המפורטים ברשימה בפוליסת הביטוח. ואשר נמצאים בחזקתו ובבעלות  (ומכאן שגם באחריותו) של המבוטח.

ביטוח שבר מכני לא מכסה את סיכונים קיימים כמפורט בביטוח ה-'אש מורחב' של העסק. נוסף על כך, פוליסת ביטוח זו אינה מכסה נזקים שנגרמו עקב עומס יתר אשר הופעל על הציוד/הרכוש. או עקב שימוש שלא למטרות המותרות.

כמו כן לא יהיה כיסוי לנזק שנגרם בעקבות  בלאי כתוצאה משימוש ו/או עבודה רגילה.

 

תוספת ביטוח לעבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות מיועד יותר ליזמים, קבלנים וכן לקבלני משנה. והוא מספק הגנה מפני סיכונים שונים שיש להם היתכנות במהלך עבודות הבנייה. וכאן נכללות עבודות שיפוץ למיניהן, והתקנת מערכות שונות , במהלך העבודה ולאחר סיומה.

בביטוח עבודות קבלניות הכרחי לבטח את עלות העבודות. כולל עלויות החומרים, שווי זמן העבודה וכל ההוצאות הנלוות לעבודה.

פוליסת ביטוח עבודות קבלניות מספקת הגנה נאותה לקבלן מפני נזקים שונים לרכוש. שנגרמו בשל סיכוני אש, ונזקי טבע לרבות רעידת אדמה. נזקים שנגרמו בזדון. נזק כתוצאה מתאונה עצמית באתר. נזק לציוד מכני והנדסי. נזקים עקב תכנון לקוי, ונזקים עקיפים כתוצאה מעבודה לא תקינה או חומרים פגומים.

 

הסוכנות לביטוח עסקים בישראל, הינה סוכנות מורשת מטעם משרד האוצר.

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח בארץ. על מנת להשיג עבור לקוחותיה את מכלול התנאים הייחודיים. וכמובן, במחירים אטרקטיביים ונוחים במיוחד. סוכנות הביטוח לעסקים מתמחה בפתרונות ביטוחים למגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. בכל תחומי הביטוח, לרבות, ביטוחי מבנה ותכולה, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוחי בריאות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח רכב, ביטוח עסק, ביטוחים למשרדים וחנויות, ביטוח סייבר ואבטחת מידע, ועוד.

לבירורים ושאלות, צרו אתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח שבר מכני
ביטוח שבר מכני

ביטוח שבר מכני ביטוח שבר מכני תקף בעבור מכונות וציוד אשר עלול להיגרם להם נזק במהלך הפעלתם. ובזמן שהם פועלים באופן שוטף. כיסוי ביטוחי על

ביטוח עבודות קבלניות
ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות המדריך המלא ביטוח עבודות קבלניות הוא דבר חשוב מאוד והכרחי עבור קבלנים. פוליסת ביטוח עבודות קבלניות מעניקה כיסוי מקיף למגוון סיכונים הקיימים

ביטוח לציוד מכני הנדסי
ביטוח לציוד מכני הנדסי

ביטוח לציוד מכני הנדסי – כל מה שחשוב לדעת ביטוח לציוד מכני הנדסי במידה ואתם מחזיקים ציוד מכני בעסק שלכם כאן תוכלו להבין מה זה

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק