ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים – מה צריך לדעת

​בעל עסק? חשוב שתדעו מה זה פוליסת ביטוח נאמנות עובדים, ומדוע כדאי לכם לרכוש אותה עבור העסק שלכם.

פוליסת ביטוח נאמנות עובדים היא פוליסה אשר מיועדת לעסקים מכל סוג, שבהם יש פעילות של תנועת כספים, וכפועל יוצא תיתכן מעילה או גניבה על ידי העובדים בבית העסק.

פוליסת ביטוח זו מספקת לבעלי הפוליסה כיסוי מבחינת ביטוח לנזקים כספיים ישירים בעקבות מעילת העובדים ומתייחסת הן למעילות כספים והן למעילות רכוש.

יש לציין כי פוליסת ביטוח היא הרחבה נפרדת לביטוח הרכוש הסטנדרטי המוצע לבתי עסק שבביטוח שלהם. אין כיסוי לנזקי מעילת כספים על ידי עובדים.

 

ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים – עיקרי הפוליסה

ביטוח נאמנות עובדים היא הרחבה חשובה מאוד בביטוח לכל עסק שמנהל בו כספים בכל היקף.

עם ביטוח כספים באופן שמותאם לסקטור העסקי. נזקים בשל מעילת עובדים לא נכללים בכיסוי הביטוח ונקודה זו תקפה לכל סוגי ביטוחי הרכוש המוצעים לסקטור העסקי.

על ידי פוליסת ביטוח. תוכלו להבטיח לעצמכם הגנה במקרים בהם מתגלה מעילה של מי מבין העובדים. כאשר את התנאים והסייגים השונים בפוליסה. אפשר לתכנן באופן מותאם ומדויק לצורכי הביטוח של כל עסק.

יש להזכיר כי את הכיסוי במסגרת פוליסת הביטוח. ניתן להגביל למעילות של אנשי צוות מסוימים בקרב העובדים. (וזאת אם מציינים בפוליסה את שם העובד/ת או אם מציינים בפוליסה רק את תפקיד העובד/ת). עם זאת לרשותכם האפשרות לדאוג לכיסוי מלא במקרה של מעילות מצד כלל העובדים המועסקים אצלכם.

כאמור, נבהיר כי הכיסוי המוצע הינו בהתאם לסכום הקבוע בפוליסה ויחול אך ורק במקרים בהם המעילה התגלתה בזמן שהביטוח תקף.

דבר נוסף שיש להתייחס אליו. דעו כי עומדת לרשותכם האפשרות להרחיב את פוליסת הביטוח לכיסוי שיהיה תקף גם עבור מקרי ביטוח שנחשפו לאחר שהסתיימה תקופת הביטוח. אך קרו במהלך הזמן שהביטוח היה בתוקף. במקרים כאלו, תקופת גילוי המקרה היא מוגבלת בזמן (כ-6 חודשים במרבית הפוליסות).

 

מדוע פוליסת ביטוח היא חשובה?

פוליסת ביטוח חשובה עבור כל עסק שיש בו תנועת כספים ברמה יומיומית ואפילו תקופתית. וזאת אם מדובר בכספים שמופקדים ישירות לחשבון המוטב של בעלי העסק. או אם מדובר בתזרים מזומנים. בנוסף על כך. פוליסת ביטוח זו מכסה נזקים לרכוש שנגרמו עקב מעילת כספים על ידי עובדים. ומבטיחה לבעלי הפוליסה הגנה כלכלית חשובה כנגד מקרים בהם מתרחשת מעילה. מצב חמור שלצערנו יכול לקרות בכל עסק.

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח עסק גדול

ביטוח עסק לעסקים גדולים – המדריך המלא רכישת פוליסת ביטוח לעסק גדול, היא נושא בעל חשיבות רבה עבור מנהלי העסק ו/או בעליו הפועלים. כאשר מדובר

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח שחשוב ביותר לעשות. העסק הזה הוא

ביטוח ציוד אלקטרוני
ביטוח ציוד אלקטרוני

ביטוח ציוד אלקטרוני – המדריך המלא ביטוח ציוד אלקטרוני מתקשר לביטוח הנדסי אשר אליו משתייכים גם ביטוח הנדסי. כיסוי שבר מכני וביטוח ציוד מכני הנדסי.

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי התעשייה השונים, וקווי ייצור תעשייתיים, נדרשים

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות ברחבו לצורך העניין, גם במשרד יכולות

ביטוח נאמנות עובדים
ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים – מה צריך לדעת ​בעל עסק? חשוב שתדעו מה זה פוליסת ביטוח נאמנות עובדים, ומדוע כדאי לכם לרכוש אותה עבור העסק שלכם.

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הממתינה גם לכם במרכז

ביטוח ועדי בתים
ביטוח ועדי בתים

ביטוח ועדי בתים בית מה הוא כולל ביטוח ועד בית בבניין דירות משותף בין אם מדובר על בניין נמוך או רב קומות הדיירים בניין חולקים

ביטוח חנות
ביטוח חנות

ביטוח חנות הוא דבר הכרחי עבור כל מי שיש בבעלותו חנות אחת או יותר, או לכל מי שעומד לפני פתיחת חנות חדשה. אם אינכם בטוחים

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק