ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת

ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הממתינה גם לכם במרכז לביטוח עסקים.

ביטוח חבות מעבידים מטרתו לכסות את אחריות המבוטח כלפי עובדי בית העסק שלו בשל נזקי גוף בלבד, אשר נגרמו לעובד  במהלך עבודתו ו/או עקב עבודתו במקום פעילות העסק של המבוטח, בגלל רשלנות המבוטח, בזמן תקופת הביטוח, כתוצאה מתאונת עבודה או ממחלה שנגרמה בעקבות העבודה. החבות המכוסה לפי פוליסה זו היא מכוח פקודת הנזיקין.

הביטוח הוא מוצר משלים לכל הפיצויים אשר משולמים לנפגע על ידי המוסד לביטוח לאומי לאחר תאונת עבודה או מחלת מקצוע, שסוגם בחוק מוגבל ושיעורם מוגדר ומתוקצב מראש. פוליסת ביטוח זו מכסה גם חשיפה עודפת מעבר לכיסוי שמעניק הביטוח הלאומי,  אך לא מעבר לתקרת האחריות המוגדרת בפוליסה.

את פוליסה ניתן לרכוש כמוצר ביטוחי כשלעצמו, או להיות משולבת בפוליסת הביטוח לעסק, ככיסוי נוסף, למשל במסגרת ביטוחים אחרים, כמו פוליסות לביטוח מבנה או פוליסות ביטוח לקבלנים.

 

ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה כוללת הפוליסה

באמצעות פוליסת ביטוח חבות מעבידים. תוכלו להבטיח לעצמכם כיסוי ביטוחי בכל אותם מקרים בהם מתגלה נזק שנגרם אחד/אחת העובדים. כאשר את תנאי וחריגי הפוליסה ניתן לתכנן באופן המותאם ביותר לצרכים ולתנאים של כל בית עסק לפי צורך, וזאת בהתאם לתחום הפעילות ולתנאים המתקיימים בעסק זה.

פוליסה מגנה על המעסיק. מפני תביעה שיכולה להיות מוגשת נגדו על ידי עובד עקב פגיעה גופנית או מוות  חלילה. כתוצאה מתאונה בעבודה או ממחלה שקרו בעקבות עבודתו במקום העסק של המבוטח. פוליסה זו מכסה גם הוצאות של הגנה משפטית עקב תביעות מצד עובדים כלפיי המעסיקים.

 

חשיבות ביטוח זה

פוליסת ביטוח חבות מעבידים היא הרחבה בביטוח שנחשבת בגדר הכרחית לכל העסקים בהם ישנה פעילות כספית בכל היקף. בכל ביטוח כספים המיועד לסקטור העסקי. נזקי גוף שעלולים להיגרם לעובדים אינם כלולים בכיסויי הביטוח  הסטנדרטיים. והדבר גם תקף לכל סוגי הביטוחים אשר מותאמים לסקטור העסקי.

פוליסת ביטוח חברות מעבידים בהחלט נחוצה לעסקים מכל סוג בהם מועסקים עובדים. לצערנו תאונות עבודה או תאונות כלליות יכולות להתרחש בכל מקום. ואם עובד החליק על כתם מים במדרגות במקום עבודתו. המקרה נחשב לאירוע ביטוחי לכל דבר, ועל המעסיק לשאת באחריות. כאן ביטוח חבות עובדים נכנס לפעולה ומגן על המבוטח מפני ההתמודדות עם ההשלכות הכלכליות הכבדות שנלוות למצבים אלו. ובפרט כאשר מוגשת תביעה מצד העובד. מחלות מקצוע אמנם משתייכות לתחומי מסוימים בסקטור העסקי ובתעשייה. אך גם כאן יש לתת את הדעת. ולאבחן את הסכנות הפוטנציאליות מבחינה זו. אם ישנן במסגרת העבודה המתנהלת בעסק, ולדאוג לכיסוי מבחינת הביטוח, מראש.

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח עסק גדול

ביטוח עסק לעסקים גדולים – המדריך המלא רכישת פוליסת ביטוח לעסק גדול, היא נושא בעל חשיבות רבה עבור מנהלי העסק ו/או בעליו הפועלים. כאשר מדובר

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח שחשוב ביותר לעשות. העסק הזה הוא

ביטוח ציוד אלקטרוני
ביטוח ציוד אלקטרוני

ביטוח ציוד אלקטרוני – המדריך המלא ביטוח ציוד אלקטרוני מתקשר לביטוח הנדסי אשר אליו משתייכים גם ביטוח הנדסי. כיסוי שבר מכני וביטוח ציוד מכני הנדסי.

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי התעשייה השונים, וקווי ייצור תעשייתיים, נדרשים

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות ברחבו לצורך העניין, גם במשרד יכולות

ביטוח נאמנות עובדים
ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים – מה צריך לדעת ​בעל עסק? חשוב שתדעו מה זה פוליסת ביטוח נאמנות עובדים, ומדוע כדאי לכם לרכוש אותה עבור העסק שלכם.

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הממתינה גם לכם במרכז

ביטוח ועדי בתים
ביטוח ועדי בתים

ביטוח ועדי בתים בית מה הוא כולל ביטוח ועד בית בבניין דירות משותף בין אם מדובר על בניין נמוך או רב קומות הדיירים בניין חולקים

ביטוח חנות
ביטוח חנות

ביטוח חנות הוא דבר הכרחי עבור כל מי שיש בבעלותו חנות אחת או יותר, או לכל מי שעומד לפני פתיחת חנות חדשה. אם אינכם בטוחים

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק