ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת

ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי התעשייה השונים, וקווי ייצור תעשייתיים, נדרשים לעשות ביטוח בהתאם לסוג פעילותם ולתחום אליו משתייך המפעל.

כאשר ניגשים לתכנן ולהכין ביטוח עבור מפעל ייצור או מפעל תעשייתי. צריך להקדיש תשומת לב יתרה לצרכים הייחודיים של כל מפעל לפי סוג הפעילות. והתחום אליו משתייך המפעל. יש להתייחס לכל חומרי הגלם, והמוצרים בהם נעשה שימוש במפעל, ולכל חומר ומוצר שמאוחסן בשטחי המפעל.

ביטוח מפעלים הוא למעשה פוליסת ביטוח שהיא מורכבת יותר. ומאפשרת לבעלי העסק להיות מוגנים ובטוחים תחת מיסוי נרחב כנדרש, לטובת הפעילות השוטפת של בית העסק.

בפוליסת ביטוח מפעל בתעשייה תוכלו למצוא את הכיסויים הבאים:

ביטוח מבנה ותכולה המפעל המעניק הגנה מפני נזקי אש, התפוצצות, עשן, נזקי טבע, קרי שיטפון, סופה, סערה ושלג וכו'.

פוליסה ביטוח מפעלים כולל בתוכו את המתווה הבסיסי של פוליסת ביטוח לעסקים. לרבות כיסוי במקרים של גניבות. פריצות או שוד. בתוספת כיסויים נוספים וייעודיים יותר כגון ביטוח חברת מוצר. אשר מטרת ביטוח זה היא לתת כיסוי למקרים בהם נגרמו נזקי גוף ו/או רכוש לצד שלישי בעקבות שימוש במוצרים אשר מיוצרים במפעל ו/ או משווקים, מופצים או מותקנים על ידו.

ביטוח  נוסף שנכלל במסגרת ביטוח למפעל הוא ביטוח חבות מעבידים. כשביטוח זה נועד לספק הגנה מפני הוצאות משפט ו/או פיצויים בעקבות אירוע של תאונה ו/או מחלה שנגרמה בעקבות העבודה למי מעובדי המפעל. במידה והוגשה תביעה על ידי אותו עובד מהמפעל כנגד בעלי העסק.

ביטוח אובדן רווחים והכנסות נכנס גם הוא במסגרת ביטוח למפעלים. ונועד לדאוג לפיצוי כספי במצבים בהם נגרם נזק למבנה ו/או לרכוש כתוצאה מאירוע ביטוחי כמוגדר בפוליסה. אשר כתוצאה ממנו, המפעל נאלץ להפסיק את פעילותו לטובת תיקון הנזק, והשבת המפעל לפעילות.

 

ביטוח מפעלים

 

עיקרי פוליסת ביטוח מפעלים

 • כיוסי 'אש מורחב'
 • ביטוח 'כל הסיכונים' על כלים וציוד
 • כיוסי אובדן הכנסה מותאם לפעילות המפעל – כיסוי זה מבטיח פיצוי יומי לפי סכום שנקבע מראש.
 • כיסוי עבור נזקי טבע כולל נזק בעקבות רעידת אדמה
 • ביטוח פריצה וגניבה
 • ביטוח חבות מעבידים
 • כיוסי למקרה של נזק שנגרם עקב פעולות טרור
 • ביטוח שמספק אחריות חוקית כלפי צד ג' במידה ומתרחש אירוע ביטוחי שמעורב בו צד שלישי
 • כיסוי הוצאות שחזור מידע
 • ביטוח כספים
 • כיסוי אובדן דמי שכירות (כלול בביטוח רכוש בית העסק)
 • ביטוח וציוד של מחשבים ותקשורת

 

הרחבות אפשריות לפוליסת הביטוח

במסגרת הפוליסה לביטוח מפעל תעשייתי ניתן לרכוש הרחבות נוספות לפוליסת הביטוח. זאת בהתאם לצרכי הבעלים  של המפעל. למשל – ביטוח דמי שכירות או דמי ניהול עבור מבנה חלופי למפעל במקרים מסוימים ובמידת הצורך. כיסוי נזקים לחפציהם האישיים של העובדים ו/או המבקרים במפעל, ביטוח ציוד ורכוש  השייך למפעל ומאוחסן מחוץ לשטח המפעל, ביטוח רכוש במהלך העברה. ביטוח הוצאות עבור פינוי הריסות, ביטוח נזקים ללוחות חשמל, מערכות תקשורת ועוד.

ביטוח המכסה מקרים של שריפה, הצפות, הרס ונזק בעקבות רעידות אדמה, פגיעה במפעל בנגרם נזק בעקבות הצפה של מים. הרס בשל רעש אדמה, פגיעה במפעל בזמן מלחמה, או פגיעה ונזק עקב פעולת טרור. בכל מקרה קל עד חמור, אתם תהיו מבוטחים ומוגנים.

סוכנות הביטוח תכין אתכם בקפידה תכנית לפוליסת ביטוח מורחבת ומותאמת אישית. לאחר בדיקה מדוקדקת, והבנה של תנאי תחום פעילות המפעל, אפשר יהיה להכין פוליסת ביטוח נרחבת ומקיפה שתגן על המפעל שלכם מכל היבט אפשרי.

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח עסק גדול

ביטוח עסק לעסקים גדולים – המדריך המלא רכישת פוליסת ביטוח לעסק גדול, היא נושא בעל חשיבות רבה עבור מנהלי העסק ו/או בעליו הפועלים. כאשר מדובר

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח שחשוב ביותר לעשות. העסק הזה הוא

ביטוח ציוד אלקטרוני
ביטוח ציוד אלקטרוני

ביטוח ציוד אלקטרוני – המדריך המלא ביטוח ציוד אלקטרוני מתקשר לביטוח הנדסי אשר אליו משתייכים גם ביטוח הנדסי. כיסוי שבר מכני וביטוח ציוד מכני הנדסי.

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי התעשייה השונים, וקווי ייצור תעשייתיים, נדרשים

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות ברחבו לצורך העניין, גם במשרד יכולות

ביטוח נאמנות עובדים
ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים – מה צריך לדעת ​בעל עסק? חשוב שתדעו מה זה פוליסת ביטוח נאמנות עובדים, ומדוע כדאי לכם לרכוש אותה עבור העסק שלכם.

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הממתינה גם לכם במרכז

ביטוח ועדי בתים
ביטוח ועדי בתים

ביטוח ועדי בתים בית מה הוא כולל ביטוח ועד בית בבניין דירות משותף בין אם מדובר על בניין נמוך או רב קומות הדיירים בניין חולקים

ביטוח חנות
ביטוח חנות

ביטוח חנות הוא דבר הכרחי עבור כל מי שיש בבעלותו חנות אחת או יותר, או לכל מי שעומד לפני פתיחת חנות חדשה. אם אינכם בטוחים

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק