ביטוח כספים

ביטוח כספים, אם אתם בעלי עסק שמתקיימת בו פעילות שוטפת של תזרים כספים ואחזקת כספים, אתם חייבים לדעת כל מה שצריך בנוגע לפוליסת ביטוח כספים.

ביטוח כספים הוא פוליסה ייעודית עבור סוגי העסקים בהם ישנה תנועת כספים מכל סוג ובכל היום, כולל כמובן תזרים מזומנים, שיקים, שוברי תשלום שונים, כרטיסי אשראי, ניירות ערך, שטרי חוב וכיוצא בזאת.

פוליסה זאת נוצרה אמנם לטובת כיסוי ביטוחי מקיף מפני אובדן ו/או נזק לכספים המוחזקים ו/או העוברים בבית העסק גם אם הם מוחזקים בכספת או קופה. וגם אם במהלך העברתם. אך אפשרי להרחיבה לצרכי כיסוי ביטוחי לכספים המוחזקים גם בביתם של המבוטחים.

ביטוח כספים

ביטוח כספים – עיקרי פוליסת הביטוח

עסקים בהם ישנה תנועת כספים, יהיו חשופים יותר למצבים שחשוב לדאוג להם לכיסוי ביטוחי. כמו גניבות ומעילות, תקלות בהעברות, אובדן וכיוצא בזאת, ובדיוק לצורך כלך ישנה פוליסה זו. פוליסה זו נועדה לצרכי כיסוי מפני אובדן או נזק לכספי בית העסק וזאת בהתאם לסעיפים הבאים:

כספים בהעברה – כיסוי ביטוחי עד לסכום המוגדר בפוליסה בכל מקרה של אובדן מזומנים בזמן העברתם ממקום אחד לאחר בשטחי מדינת ישראל (כולל השטחים הנשלטים על ידי צה"ל ומערך הביטחון).

כספים המוחזקים בכספת. כיסוי ביטוחי עד לסכום המוגדר בפוליסה עבור המזומנים המוחזקים על ידי המבוטח בכספת נעולה. אשר נמצאת בשטח בית העסק. כיסוי זה כולל בתוכו כיסוי לנזק או אובדן גם במקרה של נקזי אש, פריצה, גניבה מהכספת או שוד במקום.

כספים המוחזקים במגירה נעולה ו/או קופה רושמת. אופציה להרחבת הכיסוי לצורכי כיסוי במקרים של פריצה שוד או גניבה (עד הסכום שנקבע בפוליסה). וזאת בתנאי שהכספים הוחזקו על ידי המבוטח במגירה נעולה ו/או קופה רושמת.

ביטוח כספים המוחזקים בבית בעל העסק המבוטח. הרחבה לביטוח בגין אובדן ו/או נזק לכספים אשר מוחזקים במקום מסתור בבתיהם של בעלי העסק המבוטחים. שותפיהם ו/או עובדיהם.

ביטוח כספים היא הדרך הבטוחה להגן על כספי העסק שלכם!

חשיבות ביטוח

פוליסת ביטוח כספים היא הרחבה הפוליסה שנחשבת בגדר הכרחית לכל העסקים בהם ישנה פעילות כספית בכל היקף. הביטוח מיועד לסקטור העסקי. אינו כלול בכיסויי הביטוח  הסטנדרטיים, והיא הכרחית. כיוון שבסופו של דבר היא מגנה מפני הפסדים כספיים של העסק ובעליו.

פוליסת זו היא פוליסה נחוצה לעסקים מכל סוג בהם מוחזקים או מועברים מזומנים.

לצערנו גניבות ומעילות יכולות לקרות בכל מקום. ואם לצורך העניין עובד החליט להעלים כספים בשיטה זו או אחרת. או שהמקום נפרץ ונגנבו כספים מכספת או קופה רושמת. המקרה נחשב כאירוע ביטוחי לכל דבר, ועל המעסיק לשאת באחריות.

כאן הביטוח נכנס לפעולה ומגן על המבוטח מפני ההתמודדות עם הנזקים וההפסדים הכלכליים. בעקבות אירועים ביטוחיים. ובפרט כאשר מעורבים צעדים משפטיים.

ביטוח כספים – הדרך הבטוחה להגן על כספי בית העסק

שמורים בכספת. בקופה ו/או בהעברה יתאים עבור כל אחד ואחת מבעלי העסקים שבהם יש תזרים כספים ברמה השוטפת ו/או באופן תקופתי. ביטוח זה יאפשר לכם להתגונן מפני אובדן ו/או גניבה של כספי העסק, לרבות מקרי מעילה. הבטיחו את ההגנה על הכספים בעסק שלכם – בררו אודות הכיסוי בהקדם.

הצעה לביטוח עסק

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח עסק גדול

ביטוח עסק לעסקים גדולים – המדריך המלא רכישת פוליסת ביטוח לעסק גדול, היא נושא בעל חשיבות רבה עבור מנהלי העסק ו/או בעליו הפועלים. כאשר מדובר

ביטוח צד שלישי לעסק
ביטוח צד שלישי לעסק

ביטוח צד שלישי לעסק – למה חשוב לעשות ביטוח צד שלישי? ביטוח צד שלישי לעסק הוא אחד מכיסויי הביטוח שחשוב ביותר לעשות. העסק הזה הוא

ביטוח ציוד אלקטרוני
ביטוח ציוד אלקטרוני

ביטוח ציוד אלקטרוני – המדריך המלא ביטוח ציוד אלקטרוני מתקשר לביטוח הנדסי אשר אליו משתייכים גם ביטוח הנדסי. כיסוי שבר מכני וביטוח ציוד מכני הנדסי.

ביטוח מפעלים
ביטוח מפעלים

ביטוח מפעלים – מה חשוב לדעת ביטוח מפעלים הוא ביטוח ייעודי המותאם לצרכים הביטוחיים של מפעלים בתעשייה. מפעלים בענפי התעשייה השונים, וקווי ייצור תעשייתיים, נדרשים

ביטוח משרד
ביטוח משרד

ביטוח משרד – המדריך המלא ביטוח משרד הוא חשוב כמו ביטוח לכל עסק בתחום אחר. במה שונה משרד מחנות ברחבו לצורך העניין, גם במשרד יכולות

ביטוח נאמנות עובדים
ביטוח נאמנות עובדים

ביטוח נאמנות עובדים – מה צריך לדעת ​בעל עסק? חשוב שתדעו מה זה פוליסת ביטוח נאמנות עובדים, ומדוע כדאי לכם לרכוש אותה עבור העסק שלכם.

ביטוח חבות מעבידים
ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים – מה צריך לדעת ביטוח חבות מעבידים לבעלי עסקים? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הממתינה גם לכם במרכז

ביטוח ועדי בתים
ביטוח ועדי בתים

ביטוח ועדי בתים בית מה הוא כולל ביטוח ועד בית בבניין דירות משותף בין אם מדובר על בניין נמוך או רב קומות הדיירים בניין חולקים

ביטוח חנות
ביטוח חנות

ביטוח חנות הוא דבר הכרחי עבור כל מי שיש בבעלותו חנות אחת או יותר, או לכל מי שעומד לפני פתיחת חנות חדשה. אם אינכם בטוחים

לקבלת הצעה מהירה לביטוח​ עסק