ביטוח רכב

פורסם ב: כללי | 0

ביטוח רכב הוא זה אשר יגן עליכם בעת צרה שתתרחש חלילה על הכביש. תאונות קורות ולא משנה מי אשם בהן בסופו של יום. לפיכך אתם חייבים להיות מכוסים מכל הבחינות על מנת לא למצוא את עצמכם במצב של קריסה כלכלית מחוסר האמצעים לשלם עבור נזקי התאונה שהייתם מעורבים בה. ביטוח רכב מכסה אתכם מכמה זוויות על מנת שתהיו בטוחים לחלוטין ועל מנת שבמקרה הצורך תזכו לתגמול הכספי הראוי עקב הפגיעה בכם, ברכבכם או בגורם שלישי כזה או אחר – הולך רכב, נהג או רכב אחר .

ביטוח רכב חובה

ביטוח רכב חובה הוא ביטוח אשר המדינה מחייבת כל בעל רכב לעשות לרכבו, ואין אפשרות שלא לרוכשו. לא משנה אם הרכב הוא מכונית משפחתית, מונית, אוטובוס, משאית, רכב כבד וכדומה –  כל רכב ממונע הנע בכבישים מחוייב בביטוח חובה על פי חוק. ביטוח חובה מכסה אתכם במקרה של תאונה עם נפגעים, ובו הביטוח מכסה את עלויות הטיפול בנפגעים השונים החל מן הנהג, הנוסעים ואף עוברי אורח מזדמנים שנפגעו בעקבות התאונה. ביטוח זה מבטיח לא רק את הטיפול הנאות באנשים אשר מעורבים בתאונה, אלא מגן על הנהג מפני התמוטטות כלכלית בשל העלויות הענקיות של הטיפולים הרפואיים .

ביטוח רכב מקיף

ביטוח רכב מקיף משלים את ביטוח החובה ומגן על המבוטח מכל האפשרויות האחרות של נזק לרכושו או גרימת נזק לרכוש של אדם אחר. ביטוח רכב מקיף היא פוליסה מאד רחבה אבל בבסיסה היא מכסה מפני גניבת הרכב, חבלות ברכב, נזקים לרכב כתוצאה מתאונת דרכים, נזקים כתוצאה מפגעי טבע שונים או שנעשו במזיד וכדומה. הביטוח מכיל גם ביטוח צד ג' לכיסוי נזקים שעלולים לקרות לרכוש של אדם אחר. הביטוח כולל תיקוני דרכים וגרירה, ביטוח שמשות וכדומה .

ביטוח – מבטיח את העתיד

ביטוח אינו יכול למנוע את התקלות שהעתיד עלול לזמן לכם. אבל ביטוח יכול להבטיח את המשך רציפות החיים הכלכליים שלכם לאחר שתקלה, תאונה או פגע טבע שיבש את חייכם ללא הכר .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *