ביטוח עבודה

פורסם ב: כללי | 0

כאשר חושבים על ביטוח בדרך כלל חושבים על ביטוח לרכב או ביטוח חיים או אולי ביטוח לבית מפני גניבות, אבל ביטוח הוא ענף אשר עוסק בכל האספקטים של החיים מכיוון שבכל אלה אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה. ביטוח צימרים למשל הוא ביטוח מיוחד אשר נבנה עבור בעלי צימרים על מנת לכסות אותם מפני נזקים אשר יכולים להיגרם לרכוש או כתוצאה מגניבות או לאורחים ולעובדים. ביטוח עבודה הינו ענף ביטוח מאד רחב אשר מכיל מגוון ביטוחים שונים .

ביטוח עבודה לכולם

ביטוח עבודה כולל ביטוח לכל סוגי בעלי המקצוע ולא משנה אם אתם עובדים או מעסיקים אנשים בעבודה ליד מחשב או אנשים אשר עושים שיפוץ בניינים עם חבלי סנפלינג. ביטוח עבודה מבטיח לכם כי במקרה של פגיעה באדם העובד יכוסו כל ההוצאות הרפואיות וישולמו לו פיצויים על פי הפוליסה. ביטוח עבודה כולל גם עבודות מאד מסוכנות כמו ביטוח עבודה בגובה או ביטוח עבודות עם רמת סיכון גבוהה כמו טייסים, אנשי ביטחון וכיוצא באלה .

זקוקים לשירותיו של עורך דין אובדן כושר עבודה? התקשרו עכשיו 073-2291380

ביטוח עבודה לעצמאיים

לא רק לשכירים ניתן לעשות ביטוח, אלא גם עצמאיים אשר ללא ספק שיש רמה מסויימת של סיכון בעבודה שלהם, או שהם מפרנסים יחידים במשפחה, עושים לעצמם ביטוח על מנת להבטיח את רציפות החיים הכלכליים גם במקרה של תאונה או פגיעה חמורה באדם אשר מפרנס את המשפחה. ביטוח עבודה לעצמאיים מבטיח כי במקרה של מחלה מסובכת, נכות או כל מקרה חמור אחר יהיה מי שישלם את החשבונות בבית אחרי תביעת ביטוח מחלות קשות. כמובן שכל פוליסה מוגדרת בנפרד, ולפי גובה הפרמייה החודשית מחושב גם הכיסוי, אבל הדבר החשוב הוא שזה ניתן ונעשה בפועל .

ביטוח עבודה בחו"ל

ביטוח עבודה קיים גם לאנשים אשר יוצאים לשליחות עבודה בחו"ל ולא רק לצורכי טיולים בחו"ל. אנשים אשר יוצאים לעבוד בפרוייקטים כאלה ואחרים מטעם החברה שלהם במדינות זרות בעולם, אנשי הפקה היוצאים לצילומים בחו"ל וכיוצא באלה יכולים לעשות ביטוח עבודה בחו"ל וליהנות מן הכיסויים הנדרשים בעת הצורך .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *