ביטוח נסיעות לחו"ל

פורסם ב: כללי | 0

מתי עושים ביטוח נסיעות לחו"ל ? בכל נסיעה לחו"ל צריך לעשות ביטוח נסיעה לחו"ל ואין ביטוח אחד זהה לביטוח אחר ובכל נסיעה יש לשים דגש על המרכיבים החשובים בביטוח כדי להיות מכוסים מכל אפשרות של פגיעה גופנית או ברכוש. ביטוח נסיעות מחולק באופן עקרוני לשני סעיפים – ביטוח בריאות וביטוח כבודה. את שני אלה ניתן לעשות בחברות פרטיות, בקופות החולים השונות ובמקרים רבים תוכלו לקבל ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי בחינם מהיותכם חברים במועדון כרטיסי אשראי כאלה או אחרים .

ביטוח לחופשה בחו"ל

ביטוח נסיעות בחו"ל כולל סעיף כיסוי אשר מתייחס לכל הבעיות הרפואיות אשר עלולות לצוץ או לפגעי גוף שונים כתוצאה ממצבים של תאונות, חבלות, נפילות וכדומה. יש להדגיש כי ביטוח זה מקובל בכל העולם ויש לעשות אותו לכל נסיעה, מכיוון שביטוח הבריאות הרגיל שלכם במסגרת קופות החולים או החברות הפרטיות אינו מכסה אתכם מפני פגיעות שתיפגעו בעת שהותכם בחו"ל. ביטוח נסיעות אוביטוח נופש כזה הוא חיוני ומחוייב המציאות ולא משנה לאיזה מתחם נופש בחרתם לצאת צימר , וילה, בית מלון או אכסניה אל תסמכו על המקום אליו אתם הולכים שיש לו ביטוח מקיף שמכסה אתכם. וכאשר אתם יוצאים לטיול יותר אתגרי באופי שלו כמו חופשת סקי, יציאה לטרקים במזרח הרחוק או בדרום אמריקה וכדומה תצטרכו לבטח את עצמכם בביטוח מיוחד שיכלול גם הטסה רפואית, חילוץ בעזרת הליקופטר במקומות קשים וכיוצא באלה. ללא ביטוח כזה לא תהיה לכם כל יכולת לממן הוצאות אלה מכיסכם .

ביטוח לחופשה – תנו כבוד גם לכבודה !

ביטוח נסיעות כולל גם ביטוח כבודה אשר מכסה אתכם במקרה של אובדן או גניבה חלילה של המזוודות שלכם. ביטוח זה תלוי כמובן בראש ובראשונה בשוויי הרכוש שאתם לוקחים איתכם, וידוע כי מחשבים וטלפונים חכמים שונים מבוטחים בנפרד באותה הפוליסה .

ביטוח נסיעות לחו"ל – אל תוותרו על זה !

בכל יציאה לנסיעה מחוץ לארץ ולא משנה אם אתם טסים רק לכמה ימים של נופש הכל כלול ביוון או טסים לדרום אפריקה לטיול של לפחות כמה חודשים, אתם חייבים לעשות ביטוח נסיעות בצורה מסודרת אשר יכלול את כל המרכיבים החשובים של הטיול שלכם .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *