ביטוח לוילות נופש

פורסם ב: כללי | 0

וילות נופש הפכו בשנים האחרונות למקום חופשה מועדף על הרבה מאד ישראלים. וילה איננה צימר גדול אלא בית מידות עם כמה מפלסים, חצר וגינה מטופחת והכל באיכות גבוהה וברמת אירוח מהמדרגה הראשונה. כדי להבטיח את שלום האורחים והמקום עצמו ניתן כיום לעשות ביטוח לוילות נופש אשר יכסה את בעלי הוילה מכל אפשרות של נזק או חבלה . ביטוח לוילות נופש מוצע לכם על ידי שלל חברות הביטוח בארץ במסגרת ביטוח מבנה וכן ביטוח תכולה, על מנת שתוכלו לשמור על מתחם הוילה מכל משמר, ובמקרה של נשק כל שהוא, לקבל את הפיצוי הכספי המגיע לכם מחברת הביטוח בגין הנזק המדובר .

ביטוח לוילה – כל הכיסויים

ביטוח לוילה כולל את כל הכיסויים האפשריים המגנים על המבוטח ואורחיו מכל הזוויות. ביטוח נופש כזה כולל כיסויים בגין נזקי טבע שונים הכוללים פגעי מזג אוויר, שטפונות, סערות וכדומה, בגין נזקי גניבות של רכוש בעל הוילה, רכוש האורחים וכספם וכדומה, בגין נזקים העלולים להגרם לתכולת הוילה או למבנה עצמו וכן נזקי גוף שונים לאורחים או לעובדים במקום. ביטוח לחופשה מכסה אתכם מכל צרה אפשרית העלולה לקרות למקום או לאנשים השוהים בו .

מחפשים עורך דין תביעות ביטוח? התקשרו עכשיו 073-2291380

ביטוח נופש – כיסויים מיוחדים

כשאתם עושים ביטוח לוילה יש להבין כי על הכיסויים לכלול מגוון רחב של אפשרויות. בוילות רבות יש בריכת שחייה ורבים מן הנופשים מגיעים עם ילדים. בריכה היא מקום שמשהו עלול להשתבש בו. ילד שהחליק בזמן ריצה סביב הבריכה, ילד שקפץ למים ונחבל בראשו, ילד שבלע מים ויש לפנותו לקבלת עזרה ראשונה וכדומה. כמו כן בוילה יש בהרבה מקומות כמה מפלסים וגרמי מדרגות שגם הם מקומות המועדים לגרימת חבלות. ביטוח נופש מכסה אתכם, בעלי הוילה מכל חבלה אפשרית בתוך או מחוץ לוילה .

ביטוח לחופשה – רק בסוכנות ביטוח

ביטוח לחופשה עושים רק בסוכנות ביטוח מוכרת ואמינה שתוכל לתת לכם מענה בכל עת ולכל צרה שתגרם לכם, לאורחים שלכם או למבנה ולרכוש, וכל זאת במהירות, ביעילות ובליווי אישי .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *