ביטוח בריאות

פורסם ב: כללי | 0

יש אומרים כי ביטוח בריאות הוא הביטוח החשוב ביותר והראשון שיש לעשות. במדינת ישראל יש חובה לבטח כל תושב בביטוח בריאות באחת מקופות החולים מרגע לידתו. ביטוח זה מבטיח, כי את כל הטיפולים הנדרשים בחיי היום יום תוכלו לקבל מבלי שתצטרכו לקחת הלוואות כל אימת שאתם או ילדכם הולכים לביקור רופא או לקבלת טיפול רפואי כזה או אחר. ביטוח בריאות מבטיח את שלומכם ושלום משפחתכם, וכמו שאומרים – העיקר הבריאות . חשוב מאד לבחור את ביטוח הבריאות המתאים ביותר לכם ולבני משפחתכם, על מנת לספק לכולם את מירב הכיסוי הרפואי הנדרש לכל צרה שלא תבוא .

ביטוח בריאות פרטי

למרות שהמדינה מחייבת כל תושב לעשות ביטוח בריאות חובה באחת מקופות החולים, נמצא כי ביטוח זה אינו מספק בכל המקרים, ולמרות שקופות החולים מאפשרות הרחבות שונות של הביטוח המכונה שב"ן ( שירותי בריאות נוספים ) אין הביטוח מכסה את כל האפשרויות. אפשרויות אלה למצער, הן האפשרויות היקרות ביותר ורק ביטוח בריאות פרטי יוכל לתת לכם מענה הולם למקרים אלה .

במידה ואתם מחפשים עורך דין תביעות סיעוד צרו איתנו קשר.

ביטוח בריאות פרטי – מגוון רחב של כיסויים

ביטוחים רפואיים פרטיים מכסים אתכם מכל מה שהביטוח הממלכתי אינו יכול לכסות. ביטוחים אלה מכסים אתכם במקרה של ניתוח בחו"ל אשר כולל הטסת המבוטח ומלווה, תרופות שאינן בסל הבריאות הממלכתי, חוות דעת של רופא מומחה בכל תחום, בחירת מנתח ובית חולים לעריכת ניתוחים שונים, שימוש במכשירים רפואיים שאינם בסל הממלכתי, הטסת גופה לארץ במקרה מוות בחו"ל, אישפוז בחו"ל לצרכי ניתוח וכיוצא באלה שירותי בריאות כאלה ואחרים .

לחצו כאן —>  לקריאת מדריך בנושא דאופן הגשת תביעת סיעוד.

ביטוח בריאות עושים אצל סוכן ביטוח

כאשר אתם חושבים על פוליסת ביטוח בריאות פרטית, אל תהמרו על חייכם. ביטוח בריאות פרטי יש לעשות בסוכנות ביטוח אשר מכירה את התחום, ושתוכל לתת לכם שירות מחלקה ראשונה ברגע הצורך. ללא דחיות, ללא מוקדי טלפניות אנונימיות וללא אין ספור שאלות. סוכנות ביטוח אמינה ואחראיתו גם חברות סיעוד היא כמו ראש המשפחה בעת צרה והיא תדאג לכל מחסורכם מבחינת כיסוי ביטוחי בהתאם לפוליסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *